<
יום שלישי , ינואר 23 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אגמו ורגוס משלימה פרויקט ERP מאתגר בשלוש מדינות. החברה בחרה שוב בגרסה מתקדמת של M3 בשיתוף חברת Intentia

אגמו ורגוס משלימה פרויקט ERP מאתגר בשלוש מדינות. החברה בחרה שוב בגרסה מתקדמת של M3 בשיתוף חברת Intentia

חברת אגמו ורגוס, יצרנית מוצרי המתכת הישראלית מקבוצת נוימו-אהרנברג, השלימה בימים אלו בהצלחה פרויקט ERP החולש על שלוש מדינות עם כ- 300 משתמשים. במסגרת הפרויקט בחרה החברה לשדרג את פתרון ה- ERP הארגוני הכולל שלה ולהטמיע את גרסה 13.2 של M3, פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה של חברת Infor הבינלאומית, המיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia.

הפרויקט, שהיקפו מוערך במעל למיליון שקלים, התבצע במהלך כשישה חודשים תוך שיתוף פעולה בין אגף מערכות המידע של אגמו ורגוס בראשותו של ד"ר איל רוזן, לבין קבוצת Intentia. הפרויקט נוהל במקביל במפעלי החברה בארצות הברית, אנגליה וישראל.

הגרסה החדשה שהוטמעה באגמו ורגוס הינה בעלת התמחות ייחודית בענפי התעשייה היצרנית. היא מספקת לאגמו ורגוס יכולת לאיחוד תהליכים עסקיים ומידע המגיע ממשרדיה בעולם, תוך שימוש בממשק משתמש חדיש וידידותי הכולל יכולות פרסונליזציה גבוהות וסביבה גמישה, וכן כלים מתקדמים לניתוח ובקרה. הפרויקט נתן מענה לנושאים מגוונים בחברה, דוגמת הסבת נתונים, פורטלים, מסופונים, דוחות מתקדמים ועוד. בזכות הכלים החדשים החברה צמצמה באופן משמעותי את מספר הדו"חות המופקים למשתמשים.

ד"ר איל רוזן, ה- CIO של קבוצת אגמו ורגוס, מוסר כי: "M3 הוכיח את עצמו במהלך השנים מאז היישום הראשון ב- 2008, כפתרון מתאים לתעשייה בינלאומית. האתגר העיקרי בפרויקט הזה היה הצורך להעלות לאוויר בו זמנית את החברות בארץ ביחד עם החברות בנות באנגליה ובארה"ב, אתגר בו עמדנו בהצלחה רבה, בעזרתה של Intentia. הפרויקט עלה לאוויר בלוחות הזמנים ובתקציב שהוגדרו מראש ללא פגיעה בפעילות השוטפת של החברה. המשתמשים קיבלו בהתלהבות את ממשק המשתמש החדשני, ה- Smart Office, והם מצפים כעת לקבל תוספות משמעותיות בפונקציונליות".

שמעון כהן, סמנכ"ל המכירות והשיווק של אינטנטיה מסר כי: "ערכו של לקוח קיים הבוחר בנו בשנית לא יסולא בפז. בחירה זו מסייעת לנו גם מול לקוחות חדשים הבוחנים הטמעת מערכת M3".

משה עמוס, מנהל הפרויקט מקבוצת Intentia מוסר כי: "הצלחתו של הפרויקט היא פרי שיתוף פעולה פורה עם אגמו ורגוס בשילוב היכולות הגבוהות של גרסה 13.2 של M3, המאפשרות הטמעה מהירה ויעילה. M3 מותאם לפעילות רב-אתרית בחברות בינלאומיות המתפרסות על מספר רב של מדינות, בשל היותו מבוסס על Best Practices מהחברות המובילות בעולם בכל ענף בתעשייה".

אודות אגמו ורגוס

חברת ורגוס נוסדה בנהריה בשנת 1960 ומהווה חלק מתשלובת נוימו-אהרנברג שבסיסה נמצא בגרמניה. לחברת ורגוס רשת בין-לאומית ענפה של חברות בת, מפיצים וסוכנים.

החברה ידועה במוצריה האיכותיים, במגוון הרחב של פתרונות בתחום העיבוד השבבי המדויק, באספקה מהירה ובשירות לקוחות אמין ביותר.
החברה עומדת בתקנים הבין-לאומיים 2008 :9001 ISOו – IQNET .

אגמו נוסדה בשנת 1965 ומאז מיקמה את עצמה כמובילה עולמית בייצור אביזרי נירוסטה עבור תעשיית התרופות, הסמיקונדקטור והמזון, וכיצרנית מובילה של ברזים ומפעילים.

אגמו בהיותה מובילת שוק במשך שנים רבות, מנוסה מאוד בפיתוח וייצור אביזרים, סעפות (מניפולדים), ברזים, מפעילים, מכלים ורכיבים בהתאמה אישית.

אגמו, שבסיסה בישראל, מתפעלת מתחם בגודל 33,000 מ"ר, הכולל חטיבת מחקר ופיתוח, מחלקת הנדסה, יחידות ייצור, מחלקת בקרת איכות, מרכז שיווק ולוגיסטיקה.

אודות קבוצת Intentia

קבוצת  Intentia, הוקמה בשנת 1994, מתמחה בפתרונות מחשוב תעשייתי לארגונים. Intentia הינה הנציגה בישראל של פתרוןM3  מבית Infor הבינלאומית, חברת פתרונות המחשוב הארגוני השלישית בגודלה בעולם.

הקבוצה כוללת מספר חברות בנות: חברת Intentia ישראל, זרוע השיווק והמכירות המייצגת בישראל את פתרון M3  של חברת Infor, חברת Intentia פתרונות העוסקת בשירותים והטמעה בארגונים וחברת פרואקטיב (50%), המתמחה במנועי BPM ו- Work Flow מתקדמים.

צוות המומחים של Intentia הינו בעל ניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים של מחשוב חוצה ארגון בורטיקלים תעשייתיים בארץ ובחו"ל.  ניסיונה של Intentia והמקצועיות שלה זיכו אותה לאורך השנים בפרסי מצוינות בפרויקטים מקרב כלל השותפים העסקיים המיישמים אתM3  ברחבי העולם. בין לקוחות החברה נמנות חברות מובילות במשק, כגון: תנובה, אקרשטיין, דלתא גליל, דקסל, פריניר, אגמו- ורגוס, אלכם מדיקל, כרמל מיכלים, פוליכד, קרגל, רביב-רבל, אורן צובה ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות