<
יום שבת , ינואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > חברת VMware ממנה את ז'אן פייר ברולרד  לתפקיד סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של אזור EMEA 

חברת VMware ממנה את ז'אן פייר ברולרד  לתפקיד סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של אזור EMEA 

חברת VMware, המובילה העולמית בתשתית ענן וניידות עסקית, הכריזה היום על מינויו של ז'אן פייר ברולרד לתפקיד סגן נשיא בכיר ומנהל כללי לאזור EMEA. בתפקידו הקודם שימש ברולרד כסגן נשיא לאזור דרום EMEA, ויהיה כעת אחראי למימוש החזון מוגדר התוכנה של VMware ללקוחותיה ברחבי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA).

ברולרד ידווח לקארל אשנבך, נשיא ומנהל התפעול הראשי של VMware, יקדם בריתות אסטרטגיות ותכנון לטווח הרחוק, וימשיך להניע צמיחה ורווחיות של תחומי העיסוק של VMware כולל מרכזי נתונים מוגדרי תוכנה, ניידות עסקית ושירותי ענן. ברולרד יחליף את קודמו בתפקיד מאוריציו קרלי, שיחל לשמש כמנהל הכללי של אזור אמריקה ב- VMware.

"בזכות ניסיון עשיר בניהול ובתעשיית תוכנה, בשילוב עם הצלחתו בהובלת אזור דרום EMEA, ז'אן פייר ישמש זרז לקידום הצמיחה העסקית של VMware באזור EMEA" אמר קארל אשנבך, נשיא ומנהל התפעול הראשי של VMware. "בעוד אנו ממשיכים לבנות את ההיצע הטכנולוגי שלנו ומסייעים ללקוחותינו לעבור לעידן הענן הנייד, הפקחות העסקית של ז'אן פייר והרקורד המוכח שלו ביחסיו עם לקוחות חיוניים לצמיחה המתמשכת של VMware באזור".

ז'אן פייר הוא ותיק בתעשייה עם יותר מ-25 שנות ניסיון בעבודה עם כמה מהארגונים הגדולים ביותר בעולם, כולל SAP, IBM, Sun Microsystems ו- Unisys. הוא הצטרף לחברת VMware בשנת 2009 ובמשך שש השנים האחרונות הוביל את אזור דרום EMEA, כשהוא מקדם בצורה משמעותית את ההיקף העסקי באזור.

"אני שמח להניע את VMware באזור EMEA ולנהל את הצוות הטוב ביותר בתעשייה" אמר ז'אן פייר ברולרד.   "VMware היא חברה חדשנית. אנו מסייעים בכנות ללקוחותינו לספק ערך עסקי ולהניע מעברים מוצלחים בארגונים ובעסקים שלהם. זהו זמן מצוין להיות חלק מחברת VMware ואני מצפה לעבוד עם לקוחותינו, שותפנו ועובדינו בשבועות, בחודשים ובשנים הבאות".

חברת VMware היא החברה המובילה בתחומי תשתיות הענן והניידות העסקית. הפתרונות שלנו המבוססים על טכנולוגיית וירטואליזציה מובילה ומספקים מודל חדש של IT –נזיל, מידי ובטוח יותר. לקוחות יכולים לחדש מהר יותר ולעמוד בקצב הטכנולוגיה המתפתחת באמצעות שימוש בטוח יותר. עם הכנסות של 6 מיליארד דולר בשנת 2014, ל-VMware יש יותר מ500,000 לקוחות ו75,000 שותפים. מטה הארגון ממוקם בעמק הסיליקון ולחברה משרדים בכל רחבי העולם: www.vmware.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות