<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אפליקציה חדשה תפגיש בין נהגי אוטובוסים המובילים קבוצות לבין בתי עסק ומסעדות 

אפליקציה חדשה תפגיש בין נהגי אוטובוסים המובילים קבוצות לבין בתי עסק ומסעדות 

אפליקצייתTIP STOP, שהיא הראשונה מסוגה בארץ וככל הידוע גם בעולם, מספקת לנהגי האוטובוסים דרך קלה ומהירה לבחור מתוך מגוון רחב ומעודכן בזמן אמת את בית העסק או המסעדה שבהם הם מעדיפים לעצור ומאפשרת לכל נהג לבחור את הזמן, המקום וחוויית הלקוח המתאימים לו ולנוסעיו. 

אסנת ראסד- מנכ''לית אפליקציית TIP STOP

אסנת ראסד- מנכ"לית אפליקציית TIP STOP

מנכ"לית TIP STOP אסנת ראסד: "ההכנסות שייוצרו לבתי עסק בישראל כתוצאה מביקור מתואם של קבוצות נוסעים יעלו על 500 מיליון שקלים בשנה. לבעלי העסקים אנו מציעים פלטפורמה שיווקית יוצאת דופן שתאפשר להם להיפגש עם קהל מאסיבי של עשרות אלפי מבקרים מידי חודש תוך ניצול מיטבי של תקציבי ומשאבי השיווק הנוספים שברשותם"

חברת הסטארט אפ  TIP STOP(www.tipstop.co.il) משדרות משיקה אפליקציה חדשה המחברת באופן אוטומטי, מהיר וקל בין בתי עסק ומסעדות לבין נהגי אוטובוסים, מיניבוסים וטיוליות המסיעים קבוצות. אפליקציית TIP STOP, הראשונה מסוגה בארץ וככל הידוע גם בעולם, מאפשרת  לנהגי האוטובוסים המובילים קבוצות מהארץ ומחו"ל להגיע במהירות לבתי העסק ולמסעדות אשר מספקים ארוחות ומוצרים לקבוצות נוסעים ומציעים בתמורה תמריצים לנהגי האוטובוסים ולמדריכי הקבוצות. באופן זה אלפי מסעדות ובתי עסק שבהסדר יוכלו להגדיל מדי חודש את הכנסותיהם ולהזניק את כמות הלקוחות שיפקדו אותם באמצעות כ-5,000 נהגי האוטובוסים המסיעים קבוצות בישראל.

אפליקציית TIP STOP, אשר סולקת כרטיסי אשראי והמחאות, פועלת בטלפונים במערכת ההפעלה iOS של אפל ובטלפונים מבוססי אנדרואיד של גוגל, וניתנת להורדה מ-App Store ומ-Google Play. האפליקציה מוצעת בחינם לנהגי האוטובוס, כאשר על פי המודל העסקי של TIP STOP ייגבה סכום קטן מבתי העסק עבור כל כניסה של אוטובוס המסיע קבוצה.

חברת TIP STOP כבר גייסה כלקוחות שורה ארוכה של בתי עסק ומסעדות במתחמים מסחריים ברחבי הארץ. בין הלקוחות: גרנד קניון באר שבע, פונדק 101 שבבעלות כושי רימון, מתחם קיבוץ עינת, מסעדת בארכה בגדרה,  גריל 443 בצומת שילת, ארומה צומת גן יבנה ועוד עשרות בתי עסק ברחבי הארץ. TIP STOP מסננת את בתי העסק והמסעדות שיכולים להצטרף לאפליקציה בתהליך מסודר, אשר מוודא פרמטרים כגון חנייה לאוטובוסים, חווית לקוח מיטבית לנהג ולקבוצת הנוסעים, גישה לנכים ועמידה בדרישות סף נוספות.

אפליקציית TIP STOP מאפשרת לנהג האוטובוס לאתר את כל המסעדות ובתי העסק שבהסדר באזור שלו או במסלול נסיעתו. האפליקציה מציגה את שם בית העסק, סוג האוכל, הכשרות, שעות הפתיחה, תמונות מהעסק, התמריצים לנהג ולמדריך, ההטבות וההנחות לקבוצה, טלפון של איש הקשר והמרחק של בית העסק מהנהג. לחיצה על כפתור הניווט מאפשרת לנהג לנווט ישירות לבתי העסק בעזרת אפליקציית ווייז. במידה והנהג מחליט לבצע את העצירה במסעדה או בבית העסק, ביכולתו לדווח על מיקום המוצא שלו, שעת ההגעה המשוערת וכמות הנוסעים הנמצאים באוטובוס. בית העסק מקבל התראה בצליל של צופר שמסמן את ההגעה הצפויה של האוטובוס, מה שמאפשר לבית העסק להתארגן כראוי לקליטת הנוסעים.

בעל בית העסק או המסעדה נחשף באמצעות אפליקציית TIP STOP לפרטי האוטובוס, הנהג והקבוצה העתידים לבקר אצלו, וביכולתו להחליט אם לאשר את הגעת האוטובוס בשעה המשוערת.   TIP STOPמציגה בפני בתי העסק את פרטי הנהגים הנמצאים בדרך במיקום קרוב ומאפשרת להזמין בעזרת האפליקציה את הנהג עם הקבוצה. כך לדוגמא, נהג אוטובוס המוביל קבוצה מתל אביב לקריית שמונה, יכול לקבל במהלך הדרך הצעות אישיות מבתי עסק, ובכללן הצעות משודרגות. כאשר נוצרת עסקה, נהג האוטובוס מקבל נקודה במערכת TIP STOP ובאפשרותו לצבור נקודות ולקבל עבורן מתנות מחברת TIP STOP.  Logo- TIP STOP

היזמת והמנכ"לית  של אפליקציית TIP STOP היא אסנת ראסד משדרות. ראסד הובילה את פיתוח האפליקציה בשנה האחרונה על בסיס רעיון של בן זוגה, שצבר שנות ניסיון רבות כנהג אוטובוס מוביל קבוצות. TIP STOP פועלת בימים אלה על מנת לשווק את האפליקציה לנהגי האוטובוסים ובעלי העסקים בכל רחבי הארץ. החברה מנהלת כיום מו"מ עם שורה של מרכזי קניות ומתחמים מסחריים, חנויות נוחות בתחנות דלק, רשתות מסעדות, ועסקים נוספים. TIP STOP הוקמה בינואר 2015 ומנוהלת משדרות. עד כה גייסה החברה כ-400,000 שקלים ממשקיעים פרטיים.

"אנו מעריכים שבישראל יש כ-15,000 נהגי אוטובוסים, מתוכם מעל 5,000 נהגים אשר מסיעים קבוצות", אמרה מנכ"לית ומייסדת TIP STOP אסנת ראסד. "על פי האומדן שלנו, ההכנסות שייוצרו לבתי עסק בישראל כתוצאה מביקור מתואם של קבוצות נוסעים בבתי עסק שבהסדר יעלו על 500 מיליון שקלים בשנה. האפליקציה שפיתחנו טובה מאוד גם לנהגי האוטובוסים וגם לבתי העסק. נהגי האוטובוס, המדריכים והנוסעים יוכלו לבחור מתוך מגוון רחב ומעודכן בזמן אמת את בית העסק או המסעדה שבהם הם מעדיפים לעצור. כל נהג יוכל לבחור את הזמן, המקום וחוויית הלקוח המתאימים לו ולנוסעיו. לבעלי העסקים והמתחמים ולמנהלי השיווק שלהם אנו מציעים פלטפורמה שיווקית יוצאת דופן. אפליקציית TIP STOP תאפשר להם להיחשף ולהיפגש עם קהל מאסיבי של עשרות אלפי מבקרים פוטנציאליים מידי חודש תוך ניצול מיטבי של תקציבי ומשאבי השיווק הנוספים שברשותם. אפליקציית TIP STOP גם מאפשרת לבעלי העסקים והמסעדות לשלוט בצורה מלאה ובזמן אמת במסרים השיווקיים אותם הם מעוניינים להעביר לקהל היעד".

לצפיה בסרטון: https://www.youtube.com/watch?v=OKbUD-8bHYE

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות