<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > מחקר של ResearchVDC קובע:

מחקר של ResearchVDC קובע:

ווינד ריבר שומרת על מעמדה כספקית המובילה של מערכות הפעלה משובצות מחשב. ווינד ריבר מובילה את השוק פעם נוספת בקטגוריות של מערכות ההפעלה זמן אמת (RTOS) ובתחום לינוקס משובץ היא מובילה זו השנה השביעית ברציפות

על פי דוח של חברת המחקר VDCResearch עולה כי ווינד ריבר מדורגת כמובילת שוק מערכות ההפעלה זמן אמת (RTOS) ולינוקס במערכות משובצות מחשב (Embedded Linux). הדוח של VDC – "השוק הגלובלי עבור IoT ומערכות הפעלה משובצות" סוקר את השוק הגלובלי עבור RTOS מסחריים, מערכות הפעלה שאינן זמן אמת, ומוצרים ושירותים הקשורים בהן.

גורר המטוסים Taxibot של התעא בו משולבת מערכת ההפעלה בזמן אמת של ווינד ריבר

גורר המטוסים Taxibot של התעא בו משולבת מערכת ההפעלה בזמן אמת של ווינד ריבר

על פי VDC, ווינד ריבר שומרת על מעמדה כמובילת שוק ה- RTOSבטווח הרחוק על בסיס הכנסות גלובליות ממערכת ההפעלה VxWorks ושירותים קשורים. VDC מדווחת כי ווינד ריבר מובילה גם את שוק הלינוקס המסחרי המשובץ זו השנה השביעית ברציפות, בהתבסס על הכנסות גלובליות מפלטפורמת Wind River Linuxושירותים נלווים.

"האינטרנט של הדברים הגדיר מחדש את סוגי הפתרונות שארגוני הנדסה ופיתוח דורשים כדי להביא לשוק מוצרים איכותיים וכן יצר אתגרים גם לסביבת ספקי טכנולוגיות משובצות מחשב, הנדרשים להשתנות בהתאם", אמר כריס רומל, סגן נשיא ב- VDC. "ההובלה ארוכת הטווח של ווינד ריבר בשוק מערכות ההפעלה משובצות מחשב היא עדות לחדשנות המתמשכת של החברה ולהשקעות שהיא מבצעת במערך המוצרים שלה". "ההובלה המתמשכת של ווינד ריבר בעולם מערכות ההפעלה היא עדות ליכולות שלנו לתת מענה לדרישות המדויקות ממערכות משובצות מחשב מזה למעלה משלושה עשורים, ולמענה היעיל שלנו לצרכים עסקיים אמיתיים", אמר בארי מיינץ, נשיא ווינד ריבר. "אנו מייחסים חשיבות רבה למשוב שמגיע מבסיס הלקוחות שלנו, על מנת להבטיח כי היצע פתרונות ה- VxWork והלינוקס שלנו יכיל את מירב המאפיינים החדשניים ואת כלל היכולות הנדרשות, על מנת לעמוד בדרישות שוק הIoT, המתפתח תדיר".

הכרה זו כמובילה בתחום מערכות הפעלה  בזמן אמת מגיעה מיד אחרי הרחבת מערך המוצרים של ווינד ריבר, עם השקת מערכות ההפעלה החינמיות לריבוי ארכיטקטורות המקושרות לענן, Wind River Rocket ו- Wind River Pulsar Linux. אלו מצטרפות ל- VxWorks ו- Wind River Linux כחלק ממערך Wind River Helix של מוצרים המאפשרים התקדמות באינטרנט של הדברים, החל מאבטחה וניהול מכשירים חכמים בקצה, דרך שערי גישה, לרוחב הרשת ועד לענן.

אודות ווינד ריבר

ווינד ריבר, חברת בבעלות מלא של חברת אינטל, היא מובילה עולמית באספקת פתרונות תוכנה לעולם האינטרנט של הדברים (IOT). החברה היתה חלוצה בתחום פתרונות מיחשוב במערכות משובצות מחשב מאז שנת 1981, והטכנולוגיה שלה משולבת ביותר מ- 2 מיליארד מוצרים ברחבי העולם. ווינד ריבר מציעה פורטפוליו מקיף של פתרונות על מנת להתמודד עם אתגרים והזדמנויות בתחום ה- IOT ברמת המערכת. ווינד ריבר מספקת את התוכנה והמומחיות המאפשרת חדשנות והטמעה של מערכות חכמות בטוחות, מאובטחות ואמינות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות