<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > קורא מיילים וניוזלטרים דרך הנייד? מהיום לא צריך לגלול

קורא מיילים וניוזלטרים דרך הנייד? מהיום לא צריך לגלול

חברת קומסטאר פיתחה מערכת קריאדיטור חדשה המייתרת את הצורך בגלילת ניוזלטרים ומיילים במכשירים הניידים (סמארטפונים, טאבלטים וכו') ומאפשרת שליחת מיילים רספונסיבים המותאמים במדויק לגודל המכשיר ולמגוון סוגי הפלטפורמות והמכשירים הניידים

אחד מכלי השיווק והדיוור שתפסו תאוצה בשנים האחרונות הם הניוזלטרים הנשלחים באמצעות המיילים. עם חדירתם המאסיבית של המוביילים לחיינו, עלה הצורך להתאים את סביבת הניוזלטרים לפלטפורמות המובייל החדשות. לצורך כך, פיתחה חברת קומסטאר,בעלות של כחצי מיליון דולר, עורך תוכן של דפי אינטרנט (כולל ניוזלטרים), המאפשר להתאים את הניוזלטרים לדפי הנחיתה או לכל דף אחר באינטרנט.  printscreen_smg

"מדובר בטכנולוגיה חדשה שאינה קיימת בארץ", אומר אסף שטרן, מנכ"ל חברת קומסטאר. "ההתקדמות במערכת החדשה היא בכך שהמיילים ודפי נחיתה מותאמים למעל 30 סוגי מכשירים ניידים, המהווים כמעט את כל המכשירים והפלטפורמות הקיימות כרגע בשוק".

בעזרת המערכת החדשה, המיילים הנשלחים הופכים לרספונסיבים (מותאמים למובייל ולגודלו הספציפי של המכשיר), כך שהגולשים נהנים מחוויית קריאה משופרת –  כל תוכן הניוזלטר או הדף נמצא כבר בפנים – ללא צורך לגלול. בימים אלו נמצאת המערכת בבדיקות לגבי רישומה כפטנט, ובהטמעתה כפיילוט בתוך מערכת 'שלח מסר' של חברת קומסטאר. בעתיד הקרוב תתפקד כעורך עצמאי בפלטפורמות אחרות. מדובר במוצר בינלאומי שכבר היום תורגם למגוון שפות, כדי להתאימו לכל הפלטפורמות ולדפדפנים החדשים.

בנוסף, מכילה המערכת החדשה כלים ייחודיים כמו שליטה על כל אזור ואזור במכשיר, יכולת לשלוט על כל חלק בדף, החלפת רקעים ופונטים, יכולת גרירת אובייקטים ממקום למקום בצורה קלה וידידותית, אפשרויות תצוגה בגרסאות המובייל השונות, ביטול צעד אחרון (Undo) וכלים רבים נוספים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות