<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > Xact מקבוצת One1  תייצג בישראל את SailPoint

Xact מקבוצת One1  תייצג בישראל את SailPoint

המובילה העולמית בתחום הפתרונות לניהול זהויות וגישה לנתוני הארגון (IAM)

Xact, חטיבת האבטחה והסייבר של קבוצת One1, חתמה על הסכם לייצוג והפצה בישראל של פתרונות חברת SailPoint האמריקנית, מובילה עולמית בתחום הפתרונות לניהול זהויות וגישה לנתוני הארגון – IAM  (Identity and Access Management). במסגרת ההסכם, תסייע Xact מקבוצת One1 בהדרכת שותפיה של SailPoint ברחבי העולם, על בסיס הניסיון שרכשה כמפיצה מובילה בישראל ובחו"ל של הפתרון SailPoint SecurityIQ (לשעבר Whitebox), אותו הטמיעה Xact ביותר מ-50 לקוחות בישראל ובחו"ל.

פתרונות SailPoint מבוססים על שלושה קווי מוצרים:

שני אנקוריון עם נשיא סיילפוינט קווין קנינגהאם

שני אנקוריון עם נשיא סיילפוינט קווין קנינגהאם

IdentityIQ – פתרון לארגוני אנטרפרייז המציע תהליכים מורכבים לניהול זהויות והרשאות; IdentityNow – פתרון מבוסס ענן (SaaS) לניהול זהויות והרשאות גישה למידע ארגוני; SecurityIQ (לשעבר Whitebox) – פתרון לארגונים בכל סדר גודל, לניטור פעולות ובקרת הרשאות גישה לכל מערכות הארגון.

שני אנקוריון, מנכ"ל Xact מקבוצת One1: "SailPoint היא החברה המובילה בשוק ה-IAM העולמי ואנו שמחים לשתף עמה פעולה, בפרט לאחר שרכשה את הטכנולוגיה של Whitebox הישראלית, עמה שיתפנו פעולה במשך שנים. אנו מתכוונים לרתום את הניסיון והידע המקצועי שרכשנו עם Whitebox ולתעל אותם להטמעת פתרונות SailPoint בשוק הישראלי. אני משוכנעת כי פתרונות מובילים אלה, וביניהם SecurityIQ, יחד עם הניסיון של Xact בביצוע פרויקטים בתחום ה-IAM, יאפשרו לארגונים לוודא שתשתית ה-IT שלהם מאובטחת ומוגנת כראוי".

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.