<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > חברת FEEDVISOR גייסה 5 מליון דולר

חברת FEEDVISOR גייסה 5 מליון דולר

החברה, שנחשבת לחלוצה בתחום ה-Algo-Commerce, תשתמש בהון שגייסה לצורך צמיחה והרחבת פעילותה הגלובלית

חברת Feedvisor השלימה סבב גיוס של 5 מליון דולר, שהובילה קרן Square Peg האוסטרלית. השקעה זו באה לאחר סבב גיוס קודם בהיקף 6 מליון דולר שהתקיים באוגוסט 2014, וסה"כ גייסה החברה עד היום 13 מליון דולר. בסיבוב הנוכחי השתתפו בעיקר משקיעים קיימים בנוסף ל-Square Peg, בהם JAL Ventures ו-Titanium Investments. החברה תשתמש בהון  שגייסה על מנת להמשיך את הצמיחה המואצת להרחיב את פעילותה העסקית הגלובלית, כולל פתיחת משרדים בארה"ב. ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Feedvisor התל-אביבית הביאה לשוק הקניות המקוונות פתרון חכם שיצר מהפכה בדרך בה קמעונאים מוכרים דרך זירות מסחר מקוונות, כמו אמזון ואיביי. החברה פיתחה טכנולוגיה חלוצית בשם Algo-Commerce המאפשרת למוכרים תמחור דינאמי בזמן אמת, לעומת שימוש בפתרונות המבוססים על חוקים ידניים,שיש להגדירם כל הזמן. האלגוריתמים שלFeedvisor, על בסיס טכנולוגיות machine learning ו-Big Data, מנתחים באופן אוטומטי את הדינאמיקה בשוק האונליין, כמו גם את השינויים בביקוש ואת תפיסות המחיר, וכך מאפשרים קבלת החלטות תמחור מדויקות ואובייקטיביות שאינן מושפעות מ"תחושות בטן".

"ההשקעה על ידי משקיעים קיימים שלנו היא הבעת אמון בחברה, ובפתרון הייחודי שלה, שמייצר ערך אמיתי ללקוחותיה", אמר ויקטור רוזנמן, מנכ"ל ומייסד Feedvisor."ככל שהצרכנים ברשת הופכים ליותר מתוחכמים, והמחירים הופכים להיותשקופים יותר, כך קמעונאים שרוצים להישאר רלוונטיים חייבים לאמץ אסטרטגיית תמחור דינאמית המתאימה לסביבה התחרותית. המעבר של קמעונאים לתמחור דינמי מהווה ההזדמנות להרחבת השימוש בפתרון שלנו במגוון של זירות מסחר. לצורך התרחבות זו, אנו מגדילים משמעותית את תקציבי הפיתוח ואת הצוות הטכנולוגי והשיווקי, רובו המכריע יושב בישראל.

הגישה הייחודית של Feedvisor לאופטימיזציה של תמחור הוכיחה עצמה באמצעות אימוץ מאסיבי של הפתרון שפיתחה על ידי קמעונאי אונליין. בסיס הלקוחות של החברה צמח ביותר מ-200% מאז סיבוב הגיוס הקודם (באוגוסט 2014). כיום משתמשים בפתרון של Feedvisor מאות רבות של קמעונאי רשת ברחבי העולם, והחברה מנהלת עסקאות בהיקף כמיליארד וחצי דולר שמתבצעות דרך המערכת שלה בשנה.

"שוק ה-E-commerce הגלובלי גדל במהירות, ושוויו כיום יותר מטריליון $ בהיקף המכירות, כאשר התמחור הוא אחד האתגרים המרכזיים" אמר דן קרסנוסטיין, שותף בקרן Square Peg. "אנחנו נלהבים לתמוך בצוות שלFeedvisor,כדי שימשיך לספק את הפתרון הייחודי ורב-הערך לבסיס הלקוחות המתרחב של החברה.

Feedvisor היא חלוצת Algo-Commerce– דיסציפלינה של שימוש באלגוריתמים מבוססי Big Data ו-Machine Learning המסייעים לקמעונאי רשת לקבל החלטות עסקיות קריטיות באופן מושכל. פתרונות החברה, מבוססי ענן, לתמחור אלגוריתמי ובינה עסקית למסחר מקוון, עומדים מאחורי מליוני החלטות תמחור מדי יום, ומספקים לקמעונאים תובנות לביצוע על מנת למקסם רווחיות ולהצמיח את עסקיהם.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.