<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > דאסו סיסטמס תציג את עולמות ה- 3DEXPERIENCE ב- CES 2016

דאסו סיסטמס תציג את עולמות ה- 3DEXPERIENCE ב- CES 2016

תעורר  לחיים חוויות לקוח יוצאות דופן דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה כי תציג את עולמות 3DEXPERIENCE, אשר משנים את עולם מוצרי האלקטרוניקה, בתערוכת CES בלאס וגאס, ב- 6-9 בינואר, 2016.

הביתן של דאסו סיסטמס, הממוקם במתחם דפוס התלת מימד באולם Sands Expo, יזמין אנשי חדשנות מעולמות של עסקים, מדעים וחברה, לקחת חלק במסע אינטראקטיבי הממוקד בנושא "לחלום, ליצור, לחיות" בעידן החוויות של היום. בשלושה אזורים בתערוכה, המבקרים יגלו כיצד פלטפורמת 3DEXPERIENCE מעצבת מחדש את החשיבה, העיצוב, ההנדסה והייצור של לקוחות האלקטרוניקה החדשניים ביותר, במטרה ליצור חוויות משתמשים המשנות את השוק.Dassault Systèmes' 3DEXPERIENCE platform (2)_Copyright Dassault Systèmes

באזור ה"חלום" מבקרים יחוו אפליקציות 3D המשולבות במערכת מציאות וירטואלית של HTC, כדי לשרטט רעיונות ולהקים אותם לחיים. לאחר מכן, הם יגלו כיצד חברות יכולות "ליצור" מוצרים באמצעות הדגמות המקיפות את כל שלבי פיתוח המוצר – מהרעיון ועד לתכנון, מכירות ושיווק. בסופו של דבר, מבקרים יראו כיצד אנשים יכולים "לחיות" ולצרוך חוויות 3D, החל מעיצוב הבית, דרך רכישה באמצעות טכנולוגיות 3D או ניווט בעיר העתידית.

מגזרי רכב, בריאות, סמארטפונים, רחפנים, דפוס תלת מימדי, האינטרנט של הדברים ותחומים אחרים, משתלבים יחדיו כדי להביא לשוק מוצרי היי טק חדשניים שמשנים את חווית הצרכן. בכל התחומים, מסמיקונדקטור אשר מניעים את המוצרים, דרך מכשור לביש ועד לאלקטרוניקה ייעודית לתחבורה, מדעי החיים או בינוי, מתרחשים שינויים מהירים במגמות טכנולוגיות וקיימת תדירות השקה גבוהה של מוצרים חדשיםץ אלה דורשים אפליקציות עוצמתיות לתכנון, הנדסה וייצור, כדי ליצור קטגוריות חדשות  בשוק ולבצע התאמה אליהן.

דאסו סיסטמס מקדמת שינוי דיגיטלי בתעשיית ההיי טק ומציגה את העוצמה הקיימת בעולמות וירטואליים לצורך ייצור סימולציה של חוויות בעולם האמיתי. פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE שלה מסייעת לגורמים חדשניים ליצור חוויות הוליסטיות של הדור הבא ולשנות באופן חיובי ובר קיימא את חיי הלקוחות.

"חיישנים מתוחכמים ומכשירים מקושרים משנים את הדרך בה אנשים מתקשרים עם העולם סביבם, ו- CES הוא הפורום המושלם להציג לעסקים, לקוחות, בכירים, יצרנים, מייקרים והוגים, כיצד עולמות 3DEXPERIECE מהווים עמוד שדרה לעידן חדש זה של חברותיות, ניידות ומוצרים אלקטרוניים מרושתים", אמר אוליבייה ריבט, סגן נשיא תעשיית היי טק, דאסו סיסטמס. "עולמות 3DEXPERIENCE מייצגים את העולם פיזי ברמת ריאליסטית גבוהה מאוד, והן פותחות הזדמנויות ליצירתיות בתכנון, לניסויים, ולהצצה כיצד החדשנות תיראה ותתנהג בעתיד".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות