<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > HPE Software ותים חתמו הסכם שת"פ אסטרטגי בתחום התוכנה

HPE Software ותים חתמו הסכם שת"פ אסטרטגי בתחום התוכנה

פוטנציאל השוק השנתי לפתרונות התוכנה שישווקו במסגרת הסכם אסטרטגי זה נאמד ב-5 מיליון דולר בישראל בלבד

תים, מקבוצת תים-מלם, חברת טכנולוגיית המידע (IT),  הגדולה והמובילה בישראל ו-HPE Software הודיעו היום כי חתמו על הסכם לשת"פ אסטרטגי בתחום התוכנה.

 מימין : אודי וינטראוב, מנכ"ל תים. משמאל: אריאל סלפטר, מנהל חטיבת התוכנה ב- HP


מימין : אודי וינטראוב, מנכ"ל תים. משמאל: אריאל סלפטר, מנהל חטיבת התוכנה ב- HPE

במסגרת שיתוף פעולה זה תים תמכור, תיישם ותספק שירותי אחזקה למגוון מוצריה של HPE Software בתחום סקיוריטי, ביג דאטה, ענן, ניטור ושליטה ובקרה.

אודי וינטראוב, מנכ"ל תים, אומר: "אנחנו מתאימים עצמנו לעולם המחר. להבדיל מעידן החומרה, הרי שעולם המחר הינו של אפליקציות ושיתוף פעולה זה ממקד אותנו כשחקנים רלוונטיים בתחום מבוקש זה. החיבור ל-HPE Software מתאים ל-DNA של תים ויאפשר לנו להרחיב את סל המוצרים ללקוחותינו כך שנוכל להעניק להם גם מגוון וגם איכות בתחומים נוספים על אלה שאנו פועלים בהם היום".

אריאל סלפטר, מנהל חטיבת התוכנה ב-HPE, אומר: "נפעל, ביחד עם תים ל-Go To Market משותף, נגיע ללקוחות אנטרפרייז ו-SMB, עם פתרונות משלבי תוכנה וחומרה, תוך כדי כך שנביא לידי ביטוי את הניסיון והידע הנצבר של תים בתחומים אלה".

צבי ברונר, CTO של קבוצת מלם מערכות, אומר: "HPE Software הינה ה-6 בגודלה בעולם וידועה כמובילה במגוון רחב של טכנולוגיות. לפיכך החלטנו לנצל את כל קו המוצרים שלהם בעולם התוכנה: שו"ב, ניהול, ענן, ביג דאטה כדי להרחיב את מגוון הפתרונות ללקוחותינו".

נציין כי הסכם שיתוף פעולה זה מרחיב למעשה את יכולות פעילותה העסקית של תים למוצרים נוספים שפוטנציאל המכירה והיישום שלהם נאמד ב-5 מיליון דולר נוספים בשנה.

אודות חברת Team:

חברת תים, מקבוצת מלם תים, היא מחברות ה-IT והאינטגרציה המובילות והמבוססות בישראל, המספקת מגוון רחב ואיכותי של פתרונות ושירותים מקצה לקצה לחברות וארגונים מכל סדר גודל – מהארגונים הגדולים ביותר ועד סטארטאפים וחברות קטנות. בין הפתרונות המוצעים לחברות: שירותים ופתרונות בתחומי הדאטה סנטר והתשתיות, תקשורת נתונים, סייבר ואבטחת מידע,  שירותים מנוהלים ומיקור חוץ , שירותי מחשוב ענן משלבי הייעוץ לכל סביבות הענן  ועד בניית עננים פרטים לחברות,  וייצוג פתרונות תוכנה מובילים בתחומי BI, ניהול מסמכים, ניהול תהליכים , פורטלים ארגוניים, אבטחת מידע ועוד. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים רבים מכל מגזרי המשק ביניהם: ציבורי וממשלתי, בטחון, תעשייה ומחסר, פיננסי, הייטק, טלקום ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.