<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אחד ממייסדי Cloud Sherpas מארה"ב נכנס להשקעה באולקלאוד

אחד ממייסדי Cloud Sherpas מארה"ב נכנס להשקעה באולקלאוד

ערן גיל:"אני נרגש ללוות חברה ישראלית שנוקטת בגישה עסקית המתאימה למודל העסקי המצליח בו נקטנו ב- Cloud Sherpas"

ערן גיל

ערן גיל

חברת אולקלאוד ((AllCloud, הגוף העסקי המוביל בישראל שמתמקד בפתרונות מחשוב ענן מקצה לקצה, הודיעה על כניסת ערן גיל להשקעה ולדירקטוריון של אולקלאוד. גיל הצטרף לסבב ההשקעה בו לקחה חלק גם משפחת יסלזון, שהיקפו הכולל כ- 10 מיליון שקלים.

ערן גיל הוא ישראלי לשעבר המתגורר ב- 13 השנים האחרונות בארה"ב. גיל הוא אחד משלושת מייסדי חברת Cloud Sherpas – אחת מארבעת השותפות הגדולות ביותר של Salesforce בעולם, והשותפה הבכירה בעולם של Service Now ו- Google Enterprise. Cloud Sherpas נמכרה לאחרונה במאות מיליוני דולרים לAccenture- .

גיל ניהל ב- Cloud Sherpas  את מערך המכירות והפיתוח העסקי, ובתקופתו בחברה נרכשו על ידה 12 חברות, והיו לה 19 משרדים ברחבי העולם.

ערן גיל מעורב ומייעץ לאולקאוד מהקמתה ב- 2014. עם מכירת מניותיו ב- Cloud Sherpas החליט להעמיק את פעילותו בחברות ישראליות, בעיקר בתחומי תוכנה-כשירות SaaS)) המעוניינות להרחיב פעילותן לארה"ב. כצעד ראשון השקיע גיל באולקלאוד, והצטרף לדירקטוריון החברה כשהוא מלווה את ההנהלה באופן צמוד בנושאים אסטרטגיים.

ערן גיל אמר: "אני מלווה את אולקלאוד מהקמתה. אני נרגש ללוות חברה ישראלית שנוקטת בגישה עסקית המתאימה למודל העסקי המצליח בו נקטנו ב- Cloud Sherpas. כישראלי, חשובה לי ההצלחה של חברות ישראליות, ואולקאוד מבחינתי מהווה פלטפורמה חשובה לפעילות בתחום הענן ו- SaaS. בכוונתי להמשיך ולהשקיע בחברות ישראליות נוספות, ולהגדיל את מעורבותי בהן כדי לסייע להן להצליח בעיקר בשוק האמריקני, אך כמובן גם בשוק הגלובלי".

שי ויל, יו"ר אולקאוד מסר: "הצטרפותו של ערן גיל לחברה כמשקיע וכחבר דירקטוריון, היא קפיצת מדרגה עבורנו. ערן מביא איתו ניסיון מוצלח ורב שנים בסביבת עבודה ובמודלים אותם אנו מעוניינים לאמץ. זאת לצד קשרים רבים, יכולות ניהוליות ועסקיות מגוונות, ומחויבות מדהימה לסייע לנו".

אודות AllCloud allcloud logo (2)

AllCloud היא הגוף העסקי היחיד בישראל המתמקד בלעדית בתחום פתרונות ענן ומספק ללקוחותיו פתרונות ענן מן הקצה אל הקצה. AllCloud נמצאת בצמיחה משמעותית ע"י רכישת חברות בתחום הענן ובאמצעות יזום והקמה של פעילויות ענן חדשות.

AllCloud פועלת כ-One Stop Shop המציע פתרונות מובילים בתחומם ובכלל זה תשתיות – לרבות שרתים, אחסון ואבטחה, פלטפורמות פיתוח, יישומים ורטיקליים בתחומיERP, CRM  – כל זאת למגוון רחב של מגזרים במשק הישראלי.

AllCloud מיישמת פתרונות של ספקיות פתרונות הענן הגדולות ביותר בעולם, ביניהן: Amazon Web Services (AWS), גוגל, Salesforce, Microsoft Azure ועוד.

לצוות המוביל של AllCloud ניסיון רב בתחומי ה- IT, הבנה עמוקה של התהליכים העסקיים הנדרשים, והיכרות רבה עם מגוון הפתרונות החדשניים ביותר בתחום פתרונות הענן.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות