<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > גרטנר מדרגת את Information Builders כמובילה בדוח ריבוע הקסם בתחום פתרונות איכות וטיוב נתונים

גרטנר מדרגת את Information Builders כמובילה בדוח ריבוע הקסם בתחום פתרונות איכות וטיוב נתונים

Information Builders, מובילה עולמית בפתרונות בתחום בינה עסקית (BI) ,אנליטיקה, טיוב ואיכות נתונים ואינטגרציה, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת התוכנה של חברת תים,  דורגה על ידי חברת המחקר גרטנר כמובילה בדוח ריבוע הקסם שלה לשנת 2015 בתחום פתרונות איכות וטיוב נתונים.

ההכרה של Information Builders כמובילה התבססה על פתרון iWay Data Quality  שלה ובזכות היכולות ושלמות החזון של הפתרון.

פתרון iWay Data Quality הינו מערכת אחודה המאפשר לארגון לסווג את המידע, לנקות ולהעשיר אותו כדי להבטיח ניהול יעיל של נתוני הארגון ויכולת קבלת החלטות על בסיס נתוני אמת מדויקים. בכך הוא מעצים את  השליטה והבקרה של המשתמשים במערכות אנליטיקה ומבוססות טרנזקציות, ומביא לשיפור משמעותי בפרויקטי אינטגרציה והסבות נתונים, שיפור בתהליכי זיהוי לקוח ואימות נתונים באופן יעיל במערכות Self-Services.

יניב לוי

יניב לוי

על פי גרטנר, ההתעניינות הגוברת של חברות וארגונים בתחום פתרונות האיכות וטיוב נתונים בא לידי ביטוי בגידול הפעילות בתחום. גרטנר מעריכה את שוק פתרונות התוכנה בתחום איכות וטיוב הנתונים לשנת 2014 בכ-1.4 מיליארד דולר, והיא צופה כי עד שנת 2017 הצמיחה תימשך בשיעור של למעלה מ-14% להיקף של 2.1 מיליארד דולר. על פי נתונים אלו תחום פתרונות איכות וטיוב נתונים  הוא אחד מהתחומים הצומחים ביותר מבין סוגי פתרונות התוכנה לחברות וארגונים, מה שמעיד על הצורך של ארגונים בניהול יעיל של הנתונים והקפדה על רמת האיכות והדיוק שלהם.

לדברי יניב לוי, CTO בחטיבת התוכנה של  תים, נציגת Information Builders  בישראל, "בעידן הנוכחי היכולת לקבל החלטות עסקיות אפקטיביות שיניעו את פעילות הארגון קדימה מתבססת על זמינות מידע נקי, מדויק ואמין. בעולם מוצף במידע, חברות וארגונים חייבים להיות מסוגלים להבטיח איכות נתונים באופן מושלם, כדי להימנע מקבלת החלטות מזיקות או מוטעות, המתבססות על מידע לא מדויק או "מזוהם". פתרון iWay Data Quality Suite מספק חבילה מודולארית שלמה לטיוב הנתונים, Data Governance ו MDM ליצירת אמת אחת לצורך מידע עדכני, איכותי ואמין. כמובן, הכרה זו ב iWay ו Information Builder כמובילה בנושא Data Quality, מצטרפת לשורה של הכרות מצד אנאליסטים ומחקרי שוק .

לדברי צביקה מנלה, מומחה איכות וטיוב נתונים ב-DCL ישראל, שותפה עסקית של תים בפעילות Information Builders , "בשנים האחרונות ניכר שיפור משמעותי באיכות ומגוון הפתרונות הטכנולוגיים המסייעים בתהליכי איכות נתונים. אחד הכלים הבולטים בשיפור זה הוא ה iWay Data Quality , שיפור שבא לידי ביטוי אף בדו"ח האחרון של גרטנר". מנלה מוסיף כי "מהתנסותנו בשימוש ב iWay Data Quality, אני יכול לציין במיוחד את נוחות השימוש בכלי, החל ביכולת הקישוריות למגוון רחב של מסדי נתונים, דרך תהליכי תחקור הנתונים והצפת אירועים לטיוב ועד פיתוח מהלכים מורכבים לטיוב המידע. הכלי מכיל תכונות המספקות מענה נוח מאוד למנתח הנתונים. בכלי משולבים תבניות אוטומטיות לטיוב נתונים בסיסי , כגון שמות וכתובות,  וכן מנגנון שלם לבניית תסריטים, לוגיקה ותיעוד למהלכים שוטפים של טיוב והעשרת המידע".

לדברי ג'ראלד כהן, נשיא ומנכ"ל Information Builders, "בכל התעשיות והענפים, מידע הוא הדלק המניע קדימה את הארגונים, ובעידן הנוכחי הרווי במידע, הבטחת איכות המידע היא מרכיב קריטי וחשוב ביותר להצלחתם. Information Builders ממוקדת ומחויבת להצלחת לקוחותיה בכך שהיא מסייעת להם להשיג ערך אמיתי ממערכות המידע שלהם, והצעד הראשון בכך הוא להבטיח שהמידע שלם, נקי, עקבי ומהימן. זו המחויבות שלנו ללקוחותינו, מחויבות שבאה לידי ביטוי בהכרה שלנו כמובילים בדוח של גרטנר".

אודות Information Builders:

Information Builders, המיוצגת בישראל על ידי חברת תים, היא מובילה עולמית בפתרונות תוכנה בתחומי בינה עסקית (BI), אנליטיקה, אינטגרציה ואיכות וטיוב נתונים, המסייעים למנהלי ומשתמשי חברות וארגונים לקבל החלטות מושכלות יותר, לחזק את הקשר עם הלקוחות ולקדם צמיחה עסקית. מחויבות החברה להצלחת לקוחותיה היא ייחודית בכלל ובענף בפרט ובזכות זאת עשרות אלפי חברות וארגונים מסביב לעולם מסתמכים על החברה כשותף מרכזי שלהם בתחומים אלו. החברה נוסדה ב- 1975 ומטה החברה שלה ממוקם בניו-יורק שבארה"ב עם סניפים ופעילויות עסקיות מסביב לעולם, לרבות ישראל. למידע נוסף בקרו באתר החברה: http://www.informationbuilders.com/

אודות חברת Team:

חברת תים, מקבוצת מלם תים, היא מחברות ה-IT והאינטגרציה המובילות והמבוססות בישראל, המספקת מגוון רחב ואיכותי של פתרונות ושירותים מקצה לקצה לחברות וארגונים מכל סדר גודל – מהארגונים הגדולים ביותר ועד סטארטאפים וחברות קטנות. בין הפתרונות המוצעים לחברות: שירותים ופתרונות בתחומי הדאטה סנטר והתשתיות, תקשורת נתונים, סייבר ואבטחת מידע,  שירותים מנוהלים ומיקור חוץ , שירותי מחשוב ענן משלבי הייעוץ לכל סביבות הענן  ועד בניית עננים פרטים לחברות,  וייצוג פתרונות תוכנה מובילים בתחומי BI, ניהול מסמכים, ניהול תהליכים , פורטלים ארגוניים, אבטחת מידע ועוד. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים רבים מכל מגזרי המשק ביניהם: ציבורי וממשלתי, בטחון, תעשייה ומחסר, פיננסי, הייטק, טלקום ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות