<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > IoT > געש תאורה משיקה: תאורה חסכונית לעיר החכמה בקונספט "האינטרנט של הדברים"

געש תאורה משיקה: תאורה חסכונית לעיר החכמה בקונספט "האינטרנט של הדברים"

חברת "געש תאורה" השיקה תאורת רחוב חכמה ומעוצבת, המבוססת על טכנולוגית ה LED ומיועדת לספק מענה חסכוני ועדכני לדרישות המגוונות בתכנון העיר החכמה והמודרנית.gaash_5770044_II_b_cmyk

פיתוחגוף התאורה "אפולו", המשלב את הקונספט החדשני של ה"אינטרנט של הדברים" ((IoT, נבע מהתובנה כי עמודי תאורה וגופי תאורה מהווים "שטח נדל"ני" יקר באזורים אורבניים, והם יכולים לשמש למגוון יישומים נוספים: מעבר לתאורה, פנס הרחוב של געש תאורה יכיל מצלמה, רשת WI-FI, מערכת שליטה ובקרה ואפילו חיישנים למדידת זיהום אויר ולניטור צפיפות רכבים, כל זאת במטרה להפוך אותו לחלק משמעותי מהשליטה והבקרה בעיר. "אפולו", שפותח ע"י געש בשיתוף חברות העיצוב והפיתוח "Taga" ו"זיו אב הנדסה", יוכל להשתלב גם עם טכנולוגיות עתידיות שיתפתחו בתחום.

למערכת האופטית נבחרה טכנולוגיה המבוססת על מגוון עדשות המאפשרת גמישות, כך שניתן לתת פתרון לצרכים שונים ולהתאים את אופן ההארה למיקום הספציפי. כל כביש, שביל ופארק יוכלו לקבל את עוצמת התאורה הייחודית והאופטימאלית עבורם. בתכנון ההנדסי הושם דגש מיוחד על פיזור חום מיטבי ונערכו בדיקות, ניסויים ואנליזות מקיפות, על מנת להבטיח את יציבות ועמידות מקורות האור, המערכת האופטית ואורך חיים ממושך לגוף התאורה.

הרכיבים האלקטרוניים של חברת Philips שנבחרו עבורו הם היעילים והמתקדמים ביותר בתחום תאורת ה- LED כיום ומבטיחים חיסכון אנרגטי של כ – 75% ועלויות אחזקה נמוכות ביותר.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות