<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > חברת האינטגרציה U-BTech Solutions מבצעת רכישה שנייה בתוך שנה – רוכשת את אפריקוט

חברת האינטגרציה U-BTech Solutions מבצעת רכישה שנייה בתוך שנה – רוכשת את אפריקוט

חברת  U-BTech Solutions המספקת שירותי אינטגרציה ותשתיות מידע בעלת התמחות ייחודית בפתרונות מיקרוסופט, רכשה את חברת אפריקוט העוסקת בפרויקטים בתחום תשתיות IT ורישוי תוכנה. זוהי רכישה שנייה של יוביטק בתוך שנה, זאת לאחר שרכשה את חברת Agile לפני כשנה.

בחברה הממוזגת יועסקו כ- 60 מומחים. מנהלי חברת אפריקוט יישארו בתפקידי מפתח בחברה הממוזגת לאחר הרכישה. אודי לפיד יתפקד כסמנכ"ל המכירות של U-BTech  ושחר לסרי ישמש כ-CTO ו-Presale טכנולוגי, בנוסף לתפקידו כ-Office 365 Regional Director.

אפריקוט מציעה פתרונות מקיפים לניהול ורישוי נכסי תוכנה וחומרה בארגונים ומבצעת פרויקטים חדשנים בעולם תשתיות המידע. החברה, שהיא מומחית מטעם מיקרוסופט (MRD) בתחום ה- Office, עוסקת בנוסף בפרויקטים למחשוב ענן, יישום פתרונות אחסון וגיבוי, הקמה וניהול של רשתות תקשורת, ייעוץ בהטמעה ואינטגרציה בסביבות מורכבות ופתרונות אבטחת מידע.

צחי אסיף

צחי אסיף

החיבור בין U-BTech Solutions לאפריקוט יחזק את מעמדה של U-BTech Solutions בתחום תשתיות ה- IT ובעיקר בתחום השירותים ופתרונות הענן בו פועלות שתי החברות, בדגש על הגדלת הפעילות בשוק ה- SMB ובהסתמך על הניסיון הרב של אפריקוט בשוק זה.

U-BTech  קיבלה לאחרונה הסמכת Cloud Solutions Provider (CSP) מחברת מיקרוסופט העולמית, ובכך הצטרפה למועדון מצומצם ונבחר של חברות ישראליות Tier 1 המורשות לספק שירותי ענן של מיקרוסופט בארץ. בעקבות קבלת ההסמכה מציעה U-BTech לעסקים קטנים ובינוניים חבילות משולבות של רישוי ענן בתוספת שירותי תמיכה וייעוץ נלווים ברמות שונות, על פי צרכי הלקוח ובעלויות נמוכות בהשוואה להעסקת מומחה חיצוני או פנימי.

לדברי צחי אסיף מנכ"ל U-BTech, "אנו שמחים על ההצטרפות של שחקן חיזוק מרכזי כאפריקוט אלינו. לאפריקוט ניסיון רב בשיווק ומכירה לעסקים קטנים ובינוניים וביוביטק המאוחדת יש כעת ריכוז גדול של מומחים, מהמובילים בעולם ה-IT, בעלי ניסיון בהובלת פרויקטי תשתיות תקשורת, פתרונות ענן, רישוי תוכנה ועוד. השילוב הזה מאפשר לנו להעניק לעסקים הקטנים את אותה רמה שירות בלתי מתפשרת לה זוכות חברות אנטרפרייז בתחום רישוי הענן, בעלויות אטרקטיביות. המיקוד שלנו בשוק ה-SMB יגביר את התחרות בעולם רישוי הענן שתאפשר ללקוח הפוטנציאלי אפשרויות בחירה והשוואה מגוונות".

לדברי אודי לפיד, סמנכ"ל המכירות הנכנס ב- U-BTech, "אפריקוט בחרה להצטרף לחברת יוביטק אשר ביססה את עצמה במשך שנים כחברה גדולה ואיכותית בעלת מאות לקוחות. כשותפתה הבכירה של מיקרוסופט, החברה תמשיך למנף יוזמות חדשות בשוק ה-SME\SMB. אין לנו ספק שלקוחותיה של יוביטק יזכו לחווית שירות איכותית שהיא בגדר One Stop Shop לכל טכנולוגיות מיקרוסופט ורישוי התוכנה".

U-BTech Solutions נוסדה בשנת 2007 ופועלת מאז בשוק הישראלי והבינלאומי במתן פתרונות לעסקים בתחומי התשתיות, אבטחת מידע, פיתוח תוכנה, מיקור חוץ, ייעוץ, אינטגרציה, הטמעה והדרכה. U-BTech היא שותפה בכירה של מיקרוסופט ברמת שותף זהב. בין לקוחות החברה נכללים: ויזה כאל, פרטנר, טבע, מפעל הפיס, אל-על, שיכון ובינוי, UPS, סיסקו, Imperva ועוד רבים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות