<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > Amazon WorkMail – שירות עסקי מאובטח של אימיילים ויומנים מבית AWS

Amazon WorkMail – שירות עסקי מאובטח של אימיילים ויומנים מבית AWS

אמזון ווב סרוויסס (AWS) הודיעה על הזמינות הכללית של Amazon WorkMail – שירות עסקי מאובטח של אימיילים ויומנים, עם תמיכה בלקוחות אימייל קיימים בדסקטופ ובמובייל. Amazon WorkMail מעניק למשתמשים את היכולת לגשת בשקיפות לאימיילים, אנשי קשר ויומנים, בשימוש ב- Microsoft Outlook, Apple Mail ב- Mac OS X, דפדפן האינטרנט שלהם, או יישומי דואר אלקטרוני במכשירי אייפון ואנדרואיד.

הראל יפהר

הראל יפהר מנכ"ל AWS ישראל

ניתן לשלב את Amazon WorkMail עם ספר טלפונים/אימיילים ארגוני קיים, ולשלוט הן על המפתחות המצפינים את הנתונים של המשתמש והן על המיקום בו הנתונים מאוחסנים.

Amazon WorkMail זמין כעת במזרח ארה"ב (N.Virginia), במערב ארה"ב (אורגון) ובאיחוד האירופי (אירלנד). העלות היא 4 דולר למשתמש לחודש, כולל 50 GB של אחסון תיבת דואר עבור כל משתמש.

Amazon WorkMail הושק לצפייה מקדימה בינואר 2015, ובמהלך השנה האחרונה נוספו לו מספר תכונות:

1. תמיכה בפרוטוקול Exchange Web Services (EWS) כדי לאפשר תמיכה בתחנות קצה ב- Mac OS X

2. כלי הגירה כדי להקל על הגירה מ- Microsoft Exchange ל- Amazon WorkMail

3. הרחבה למערב ארה"ב (אורגון)

4. הצגת היכולת ליצור ולשריין משאבים כגון חדרי ישיבות, ציוד VTC

5. אישורי תאימות ל- ISO 27001, 27017 ו- 27018

לשנת 2016 מתוכננות מספר תכונות במפת הדרכים של המוצר, כולל יכולת פעולה בין מערכתית בין Microsoft Exchange ו- Amazon WorkMail (לתת  למשתמשים גישה לספר כתובות גלובלי יחיד ומידע פנוי/תפוס של משתמשים ברחבי שתי הסביבות) וארכוב דואר אלקטרוני.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות