<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > שירי ספטון-אצ'ין מונתה לסמנכ"ל ומנהלת כספים ב- ThetaRay

שירי ספטון-אצ'ין מונתה לסמנכ"ל ומנהלת כספים ב- ThetaRay

ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים מודיעה על מינויה של שירי ספטון-אצ'ין, לסמנכ"לית כספים ומשנה למנכ"ל. במסגרת תפקידה תנהל ספטון-אצ’ין את אגף הכספים של החברה.

שירי ספטון

שירי ספטון

ספטון-אצ’ין, נ+3, בעלת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

בתפקידיה הקודמים שימשה ספטון-אצ’ין במספר תפקידי ניהול כספים בכיר, בין היתר בחברת שיכון ובינוי אנרגיה מתחדשת,  שם הובילה את פרויקט הדגל של החברה, "אשלים", פרויקט BOT להקמה והפעלה של תחנת כח תרמו סולארית בנגב בהשקעה של כ- 1.1 מיליארד דולר. קודם לכן שימשה כסמנכ"לית הכספים של אלעד קנדה, חברת נדל"ן קנדית שבבעלותה נכסים בכ-2 מיליארד דולר, והובילה את הנפקתה הראשונה לציבור בבורסה בתל אביב. בנוסף , שימשה ספטון-אצ’ין כסמנכ"לית הכספים של החברה הציבורית אזימוט טכנולוגיות, וכן של חברת הסטארט- אפ ג'נגו.

אודות ThetaRay:

ThetaRayהיא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומי סייבר ואיומים תפעוליים לא מוכרים, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Multi-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי חסרות התחרות של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות