<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > עובדי סייברארק צובעים יחד ציור ענק למען הילדים האוטיסטים

עובדי סייברארק צובעים יחד ציור ענק למען הילדים האוטיסטים

לקראת מבצע ההתרמה השנתי של אלו"ט והעמותה לילדים בסיכון 20 בינואר 2016 _LMI0004

במחווה למען הילדים האוטיסטים בישראל, ולקראת יום ההתרמה לאלו"ט – אגודה לאומית לילדים אוטיסטים – והעמותה לילדים בסיכון, התייצבו עובדי חברת סייברארק, בין הראשונים למיזם של קיר צביעה ענק בקניון הגדול פתח תקווה. על הקיר היו ציורים מרהיבים פרי יצירתם של אמנים אוטיסטים, אשר "רוקנו" מצבע, כדי לאפשר למבקרים בקניון להשתתף בצביעת התמונות בשלל צבעים עד שתתקבל תמונה מושלמת, מרהיבה וססגונית.

עובדי החברה הנמרצים היו החלוצים לצבוע את הקיר, יחד עם ליהיא לפיד, ומנכ"ל הקניון הגדול ניר ברקן, וממש התאפקו שלא לצבוע את כל הקיר, כדי להשאיר מקום למאות שבאו אחריהם – ילדים ומבוגרים שעברו בקניון, כך שעד שעות הערב התמלאו כל הציורים בצבע ובחתימות של אנשים רבים. כל משתתף צבע חלק מאחד הציורים של האמנים האוטיסטים עדי שוורץ, ערבה זייגרמן ודרור מישורי, חתם עליו אישית, צילם והעלה לרשתות החברתיות, על מנת לסייע בהפצת המסר.

הרעיון במיזם הוא, שישנם אנשים בכל מיני צבעים, ולכל אחד הצבע המיוחד והיפה שלו. המשתתפים בצביעה יכולים להכיר דרך הציור את נקודת מבטם המיוחדת של האוטיסטים, שלוקים ביכולת לתקשר, וחושפים דרך הציור את מה שאינם מביעים במילים.

 

_LMI0112

להצלחת הפרויקט תרמו גופים שונים שהצטרפו עם המון רצון טוב, בהם: חברת ארגונית שהקימה את הקירות בקניונים, חברת קריולה אילנית צעצועים, שתרמה ערכות צבעים לחלוקה לילדים, חברת הבלון הפורח באר שבע, מכללת ACC, חברת Share, משרד דרורי שלומי, קנוואס יבוא ושיווק חומרי ציור.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות