<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > קבוצת XLMedia מדווחת על הביצועים לשנת 2015  

קבוצת XLMedia מדווחת על הביצועים לשנת 2015  

החברה צפויה לעלות על ציפיות השוק הנוכחיות ולדווח על הכנסות בסך 88.6 מיליון דולר וEBITDA מתואם של 28.2 מיליון דולר לפחות. הביצועים החזקים מייצגים צמיחה של כ-7%5 ו-6%6 בהתאמה בהשוואה לשנת 2014

אורי ויס, מנכ"ל הקבוצה: "אנו גאים מאוד בביצועיםהכספיים החזקים של השנה הקודמת ובהישגיםשהשגנובתקופההזאתמבחינתהחדשנותוהטכנולוגיהשלנו"

XLMedia(XLM בבורסת AIM),ספקית מובילה של שירותי שיווק דיגיטליים ממוקדי ביצועים, הוציאה היום עדכון עסקי לשנת הכספים המסתיימת ב-31 בדצמבר 2015.

אורי ויס מנכל XLMedia צילום שאולי לנדנר

אורי ויס מנכל XLMedia צילום שאולי לנדנר

הקבוצה המשיכה להציג צמיחה חזקה במחצית השנייה של 2015 תוך שהיא ממנפת את הביצועים המצוינים של המחצית הראשונה של השנה כמו גם בזכות רכישת Marmar Mediaביולי 2015. כתוצאה מכך, החברה צפויה לעלות על ציפיות השוק הנוכחיות ולדווח על הכנסות בסך .688 מיליון דולר ו-EBITDA מתואם של 28.2 מיליון דולר לפחות. הביצועים החזקים מייצגים צמיחה של כ-75 אחוז ו-66 אחוז בהתאמה בהשוואה לשנת הכספים של 2014.

במהלך 2015 הקבוצה המשיכה להתקדם ביישום התכנית האסטרטגית שלה, כשהיא נהנתה מן הצמיחה בגודלה ומהתווספותם של לקוחות נוספים המרחיבים את בסיס הלקוחות וערוצי השיווק של הקבוצה. נוסף על כך, הקבוצה נהנתה מהרחבת הנוכחות הגיאוגרפית שלה ומשילוב מוצלח של העסקים שנרכשו.

הקבוצה מצפה להמשיך באסטרטגיה שלה הדוגלת בהרחבת הפעילות והגדלת הגיוון בפעילות, תוך התמקדות בשיפור היתרון הטכנולוגי שלה. בשנת 2016 נמשיך להשקיע בטכנולוגיה ולפתח את המערכות והתשתיות הפנימיות שלנו.

הדירקטוריון מאמין כי הצמיחה החזקה של הקבוצה, בשילוב עם היכולות הטכנולוגיות שלה, ממצבים אותה היטב כדי להמשיך ולפתח את העסק.  בהתאם לזאת, הדירקטוריון נותר בטוח בעתיד החברה.

אורי ויס, מנכ"ל הקבוצה ציין כי, "אנו גאים מאוד בביצועיםהכספיים החזקים של השנה הקודמת ובהישגיםשהשגנובתקופההזאתמבחינתהחדשנותוהטכנולוגיהשלנו. הדירקטוריון מבקש לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להודות לעובדים שלנו על התוצאות המצוינות שהם סיפקו. אנו מצפים לפרסםעדכוןמפורטיותרבדוחהשנתיהמלאשלהחברהלשנהשהסתיימהב-31 בדצמבר 2015, אשריפורסםבחודשמרץ".

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות