<
יום ראשון , מרץ 18 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > גרטנר קובע : Dynatrace ממשיכה להוביל במקום הראשון את תחום הפתרונות לניטור ביצועי אפליקציות שנה שישית ברציפות

גרטנר קובע : Dynatrace ממשיכה להוביל במקום הראשון את תחום הפתרונות לניטור ביצועי אפליקציות שנה שישית ברציפות

חברת המחקר גרטנר מסמנת את Dynatrace, מובילה עולמית בפתרונות לניהול וניטור ביצועי אפליקציות, המיוצגת בישראל על ידי חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, כמובילה במקום הראשון ברביע הקסם בדוח השנתי החדש שהשיקה לאחרונה בשם: 2015 Magic Quadrant for Application Performance Monitoring (APM) Suites . Dynatrace, מסומנת על ידי גרטנר כחברה מובילה בתחום ה-APM במשך 6 שנים ברציפות, מאז הושק הדוח לראשונה ב-2010, והיא היחידה מבין החברות בתחום שזוכה למעמד יוקרתי זה.

על פי גרטנר שוק ה-APM צמח ב- 2014 בשיעור של 15.8% – הגבוה ביותר מבחינת שיעור הצמיחה מבין סוגי הפתרונותבתחומי ניהול ותפעול IT והוא נאמד בהיקף של  2.6 מיליארד דולר לשנה זו.

ג'והן ואן סיסלן

ג'ון ואן סיקלן

לפי הדוח, Dynatrace מדורגת במקום הראשון בזכות נתח השוק שלה, שלפי גרטנר מוערך בכ-12.5% מהשוק כולו עם למעלה מ-400 מיליון דולר מכירות שנתיות, פי שלושה מספקיות התוכנה האחרות בתחום. זאת בנוסף למגוון הפתרונות האיכותי, המתקדם והרחב שלה, הכנסותיה ובסיס לקוחותיה, שמעידים על שביעות רצון גבוה משימוש בפתרונותיה.

לדברי ג'ון ואן סיקלן, מנכ"ל Dynatrace,  "ההובלה שלנו בתחום, נובעת בין היתר מהאמון הרב של לקוחותינו החדשים ומצד אלו שאנו מלווים כבר שנים רבות,  שבחרו בנו כדי לעזור להם לפשט את אופן ניהול האפליקציות ולייעל ולהבטיח את חוויית המשתמש של לקוחותיהם. הסיוע שלנו להצלחת לקוחותינו – מכל מגזר, גודל ובשלות הוא הדלק של צמיחת Dynatrace. יש לנו בקנה מספר רב של חידושים ושדרוגים מלהיבים שאנו מקדמים ואנו פועלים במלוא העוצמה והמרץ כדי להמשיך להוביל את השוק בתחום, ולשלב יציבות ואיכות בפתרונותינו לצד קידום חדשנות וגמישות מירבית המאפיינת סטארט אפים".

ואן סיקלן מוסיף כי, "אנו גאים ושמחים על ההכרה שלנו על ידי גרטנר כמובילים, במיוחד לאור העובדה שזה נובע משביעות הרצון הגבוהה והביטחון של לקוחותינו באנשים שלנו, בפתרונות התוכנה ובחזון ניהול הביצועים שלנו בעידן הדיגיטל. אלה מבחינתו הם ההוכחה הטובה ביותר שיש , להצלחה ולהובלת התחום על ידינו".

לדברי אמיר הראל, סגן מנהל בחטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, נציגת Dynatrace בישראל, "חברת Dynatrace ממשיכה את המומנטום החיובי,  שמשלב הובלה לאורך שנים באיכות וחדשנות פתרונותיה לצד נתח השוק הגדול ביותר בתחום בעולם. כנציגי החברה בישראל, אנו רואים ביקוש גובר לפתרונות החברה, נוכח הגידול והסטת פעילויות של חברות לעולמות הדיגיטל תוך מתן תשומת לב גדולה יותר לנושא חווית הלקוח. בין לקוחותינו בארץ בתחום ניתן למנות חברות מובילות מכל המגזרים, שמעידים על שביעות רצון גבוהה ביותר, מהשימוש בפתרונות ועל כך ש-Dynatrace  הפך לחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית הדיגיטל שלהם".

אודות Dynatrace

Dynatrace (לשעברAPM  Compuware) , המיוצגת בישראל על ידי חברת מטריקס, מובילה את הדור החדש והמתקדם של פתרונות ניהול וניטור ביצועי אפליקציות. החזון של החברה הוא  לסייע ללקוחות גדולים וקטנים לנטר, לנהל ולצפות בערוצים הדיגיטליים ובאפליקציות שלהם מנקודת המבט של משתמש הקצה. למעלה מ- 5,700 ארגונים משתמשים בתובנות אלה כדי לשלוט במורכבות האפליקציות, להשיג זריזות תפעולית, ולהגדיל את ההכנסות באמצעות יצירת חוויות משתמש איכותיות ונעימות עבור לקוחותיהם.

אודות מטריקס:

מטריקס, המעסיקה כ- 7,350 מקצועני,ITהינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק,פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית,ייעוץ, Offshoreמיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה וייצוג פתרונות חומרה מובילים. הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרוייקטIT  מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר, והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון,ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.

עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מן המובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי.מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותיIT ע"פ סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד – תל דיב 20.מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת  2014 הגיע ל2מיליארד שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה התשיעית ו IDCמדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה השמינית ברציפות.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות