<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > יצרנית המכונית החשמלית Faraday Future משתמשת בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

יצרנית המכונית החשמלית Faraday Future משתמשת בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס

קונספט חדש מדגים את היכולת של דאסו סיסטמס להאיץ את פיתוח הדור הבא של מכוניות

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה כי יצרנית המכוניות החשמליות מארה"ב FaradayFuture אימצה את פתרונות פלטפורמת 3DEXPERIENCE. FF_Exterior_courtesy of Faraday Future (1)

חברת הרכבים החשמליים כבר מפעילה את הפתרונות  הייעודיים של דאסו סיסטמס לתעשייה – TargetZeroDefect ו- Smart Safe &Connected, לצורך פיתוח ואספקה של הרכב החשמלי המלא החדש שלה ועבור יצירת חווית הרכב המרושת, שנחשפו במהלך תערוכת CES2016 שהתקיימה בלאס וגאס.

Faraday Future ודאסו סיסטמס מזהות את השינוי המהותי המתרחש כעת ביחסים שבין אנשים ומכוניות. הדור העולה של רכבים דורש מיצרנים לשלב בין תכנון מסורתי יחד עם קישוריות אינטרנט, מקורות אנרגיה חלופית, וטכנולוגיות נהיגה אוטונומית. FaradayFuture הגיעה למסקנה כי פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס היא הפלטפורמה החדשנית היחידה שמאפשרת את האינטגרציה המהירה הזאת בין עיצוב וטכנולוגיה.

"אנו נוקטים בגישה של תכנון רכב ממוקד משתמש אשר מציב את הטכנולוגיה בראש, מתוך המטרה הסופית של חיבור חווית הרכב לשאר חיי לקוחותינו", אמר ניק סמפסון, סגן נשיא מחקר ופיתוח, Faraday Future. "דאסו סיסטמס ממוקדת בחווית הלקוח, והטכנולוגיה ללא מתחרים שלה תאפשר לנו לעמוד בלוח הזמנים האגרסיבי ליציאה לשוק עם הרכבים החשמליים המתקדמים ביותר. הפתרונות הייעודיים לתעשייה של דאסו סיסטמס, כגון Target Zero Defect ו- Smart Safe & Connectedהיו גורם מרכזי בהחלטה של Faraday". FF_CES_Racecar_courtesy of Faraday Future

בהתבסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, הפתרונות הייעודיים לתעשייה Target Zero Defect ו- Smart Safe & Connected הוטמעו במלואם בתוך שבועיים לרוחב החברה עבור יותר מ- 400 מעובדיה בעולם         מה שמאפשר ל- Faraday Future לתכנן ולעצב, לבצע סימולציות ולהתכונן לייצור, בדרכים שלא היו אפשריות עם כל פתרון אחר.

"FaradayFuture מנסה לשנות את תעשיית התחבורה והניידות. באמצעות הבחירה בשותפות עם דאסו סיסטמס, יש לה פתרון מוכח, שהוטמע במהירות ומתאים ללו"ז הפיתוח המהיר מאוד והאגרסיבי שלה", אמר אוליבייה סאפין, סגן נשיא תעשיית תחבורה וניידות, דאסו סיסטמס. "FaradayFuture אימצה במהירות את פלטפורמת 3DEXPERIENCE, ונהנית מהאינטגרציה של הפתרון המקיף שלנו לתעשיות הרכב וההיי טק".

בנוסף לסיוע ל- Faraday Future להפוך את מכונית הקונספט שלה למציאות, פלטפורמת 3DEXPERIENCE תשמש גם במפעל הייצור של יצרנית המכונית החשמלית שיוקם בצפון לאס וגאס. הפתרונות הייעודיים של דאסו סיסטמס לייצור, כולל Lean Production Run, משמשים חברות כגון Faraday Future לצורך אופטימיזציה של מפעלים, בקרת איכות, ושקיפות בזמן אמת של פעילות המתקן. באמצעות מינוף היקף היכולות  הנרחב של פלטפורמת  3DEXPERIENCE עבור ייצור, Faraday Future תהיה מסוגלת לבנות ולתחזק מפעל היי-טק העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר כיום, ולהקדים ביקוש עתידי לדור הבא של רכבים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות