<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > חברת תים תקים מרכז חדשנותופתרונות מתקדמים בישראל לטכנולוגיות הדפסת תלת מימד

חברת תים תקים מרכז חדשנותופתרונות מתקדמים בישראל לטכנולוגיות הדפסת תלת מימד

פעילות זו תושק במסגרת שיתוף הפעולה של תים עם 3D Systems ,החלוצה והמובילה העולמית בתחום הדפסות תלת מימד, ותבסס את מעמדה של תים כמובילת התחום בישראל תים מדפסת תלת מימד

חברת תים, מחברות פתרונות ה-IT והטכנולוגיה המובילות בישראל, הודיעה כי תקים מרכז חדשנות ופתרונות מתקדמים בתחום הדפסות תלת מימד.

המרכז יוקם בסמוך למרכז המבקרים בבניין הראשי של חברת תים בפתח תקווה באולם ייעודי שיוקצה לכך, והוא יהווה מקור ידע וחדשנות ללקוחות שיכלול תצוגה של פתרונות מתקדמים בתחום לצד ליווי יועצים ומומחים טכנולוגיים של חברת תים בתחום ההדפסה התלת מימדית . מרכז החדשנות והפתרונות יאפשר לחברות וארגונים מתחומי התעשייה,  הרפואה, האקדמיה והעיצוב לבחון ולהתרשם מהמגוון הרחב של טכנולוגיות ופתרונות ההדפסה התלת מימדית שלחברת תים בשיתוף 3D Systems ובאמצעותם להתאים את הפתרון האידיאלי עבורם.

הקמת המרכז החדש מתבצעת על רקע הסכם שיתוף פעולה והפצה שנחתם לאחרונה בין תים לחברת 3D Systems, החלוצה והמובילה העולמית בפתרונות הדפסות תלת מימד, הכוללים פתרונות לעיצוב מתקדם, תכנון, סריקה תלת מימדית ו'ייצור-בהוספה'. לחברה  מגוון הפתרונות הרחב ביותר בתחום והוא כולל מדפסות תלת מימד בטכנולוגיות שונות, חומרי הדפסה, פתרונות תוכנה תומכים, לרבות 'הנדסה לאחור' ושיתוף בענן. פתרונות החברה מורכבים מחומרים שונים ביניהם: פלסטיק, ניילון, מתכות, גבס ועוד. אחד היתרונות הבולטים של החברה על פני מתחרותיה, הוא היכולות של הלקוחות לבחור את הפתרון המתאים ביותר עבורם מבין היצע הפתרונות של החברה. הפתרונות  מיועדים להחליף ולהשלים שיטות מסורתיות למגוון שימושי תעשייה, עיצוב ורפואה, עם תוצאות משופרות וזמן קצר יותר לתוצאות. פתרונות אלה משמשים בין היתר ליצירת מודלים, אבי טיפוס פונקציונאליים ברזולוציה גבוהה, הדפסה בצבע מלא,ייצור כלים מותאמים להרכבות, וייצור חלקים ומוצרים סופיים  – כל זאת במהירות ובחיסכון רב בעלויות. לתים ידע ניסיון רב שנים בתחום התיב"מ (תכנון בעזרת מחשב) במסגרת היותה המפיצה של Autodesk בישראל. פתרונות אלו משלימים את פתרונות 3D Systems ומרחיבים באופן משמעותי את היצע הפתרונות של תים בתחום. במסגרת הקמת המרכז החדש תרכוש תים ציוד הדפסות תלת מימד מתקדם, תקצה אולם תצוגה  ומרכז ידע שיותאם לאופי השירותים שיספק ותגייס מומחים בתחום לתפעולו השוטף.

לדברי רני קמחי, מנהל פעילות הדפסות התלת מימד בחברת תים, "תחום הדפסת תלת מימד מתקדם במהירות והופך לחלק בלתי נפרד מתהליכי הפיתוח והייצור בתעשייה . תחום זה צפוי לקדם חדשנות ולשנות מקצה לקצה תהליכים ושיטות עבודה וייצור במגוון  רחב של תחומים כגון : רפואה, תכנון, עיצוב והנדסה, שרשרת אספקה, תעשייה, תעופה ומוצרי צריכה.  הרעיון להקמת מרכז החדשנות והפתרונות של תים בתחום הדפסת תלת מימד הוא חלק מהשאיפה שלנו להמשיך ולהוביל את התחום בישראל תוך ביסוס וקידום פעילותינו בקרב מגוון  רחב של חברות וארגונים וכל אלו שפתרונות  הדפסת תלת מימד רלוונטיים אליהם. במסגרת פעילות זו נשקיע גם בתחומי ההכשרה והאקדמיה כדי לקדם את התחום בישראל".

אודות חברת TeamTeam-logo

חברת תים, מקבוצת מלם תים, היא מחברות ה-IT והאינטגרציה המובילות והמבוססות בישראל, המספקת מגוון רחב ואיכותי של פתרונות ושירותים מקצה לקצה לחברות וארגונים מכל סדר גודל – מהארגונים הגדולים ביותר ועד סטארטאפים וחברות קטנות. בין הפתרונות המוצעים לחברות: שירותים ופתרונות בתחומי הדאטה סנטר והתשתיות, תקשורת נתונים, סייבר ואבטחת מידע,  שירותים מנוהלים ומיקור חוץ , שירותי מחשוב ענן משלבי הייעוץ לכל סביבות הענן  ועד בניית עננים פרטים לחברות,  וייצוג פתרונות תוכנה מובילים בתחומי BI, תיב"מ , הדפסות תלת מימד, ניהול מסמכים, ניהול תהליכים , פורטלים ארגוניים, אבטחת מידע ועוד. בין לקוחות החברה נמנים ארגונים רבים מכל מגזרי המשק ביניהם: ציבורי וממשלתי, בטחון, תעשייה ומחסר, פיננסי, הייטק, טלקום ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות