<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > SOPHOS הראשונה, להציע אבטחה מסונכרנת למשתמשי הקצה ורשתות, בפתרון הפיירוול מהדור החדש

SOPHOS הראשונה, להציע אבטחה מסונכרנת למשתמשי הקצה ורשתות, בפתרון הפיירוול מהדור החדש

Sophos, מובילה עולמית בהגנה על רשתות ומשתמשי קצה הציגה את פתרון ההגנה המסונכרנת , הראשון בעולם, לרשתות ומשתמשי הקצה, המשלב את טכנולוגיית "פעימת לב" HeartBeat, עם פיירוול מהדור החדש מסדרת XG ופתרון UTM.

הפתרון החדש מסנכרן ישירות את הUTM  והפיירוול עם פתרונות ההגנה, מהדור החדש למשתמשי הקצה, כך שתהליך גילוי האיומים, הבידוד האוטומטי של מכשירים נגועים, והתגובה הממוקדת לאיום נעשים מהירים יותר.

על ידי שימוש בטכנולוגיית "פעימת לב" ארגונים בכל גודל יכולים לשדרג את מערך ההגנה שלהם מול התקפות מתקדמות ולהוריד בצורה דרמטית את הזמן והמשאבים הנדרשים מהם להתמודד עם התקפות ואירועי אבטחת מידע שונים.

כריס הגרמן

כריס הגרמן

טכנולוגיית "™Heartbeat- פעימת הלב " מתריעה בזמן אמת על כל התנהגות חשודה או פעילות עוינת בין משתמשי הקצה לפיירוול ו-UTM. היא מעניקה לפתרונות המסורתיים האלו את היכולת לשתף מידע ביניהם ולהפעיל מערך תגובה אוטומטי על מנת לעצור ולנהל את ההתקפה על הארגון.

פתרוןFirewall  Sophos XG משתמש במידע המועבר אליו מנקודות הקצה כדי לבודד ולהגביל גישה של המכשירים, החשוד כנגועים, ובמקביל מאפשר התמודדות עם ההתקפות ללא סיכון לארגון.

על ידי שימוש ביכולות חדשות אלו ארגונים יכולים ליהנות מהגנה מתקדמת ללא צורך בהוספת סוכנים ,שכבות מורכבות של פתרונות ניהול הגנה , פתרונות אנליזה או הוצאות נוספים. טכנולוגיית "™Heartbeat-פעימת הלב " מוטמעת בפתרונות הפיירוול מהדור החדש ובפתרונות מבוססי ענן לנקודות קצה של Sophos.

"עם ההכרזה הזו עולה Sophos שלב במתן פתרונות הגנה מתקדמים לארגונים מכל גודל שיודעים שהם זקוקים להגנה גם על הרשתות שלהם וגם על נקודות הקצה כחלק משמעותי מההגנה על הארגון כולו. במשך זמן רב שני תחומים אלו לא תקשרו ביניהם ותפקדו בצורה עצמאית ומנותקת משאר תחומי ההגנה, עובדה שהגבילה את יעילותם". אמר כריס הגרמן, מנכ"ל Sophos. "רק Sophos מאפשרת קישור בין פתרונות אבטחת הרשת לפתרונות אבטחת נקודות הקצה, מה שמאפשר סנכרון מלא בין הפתרונות ובהכרח אבטחה טובה ויעילה יותר שניתנת לניהול ומתן תגובות לכל ארגון בכל גודל".

כריסטיאן כריסטיאנסן, סגן נשיא למוצרי אבטחת מידע ב-IDC ציין כי: "אין חברה אחרת שקרובה לספק סוג כזה של סנכרון ואינטגרציה בין פתרונות ההגנה על נקודות הקצה ואלו שמגנים על הרשת. לשוק הארגונים הבינונים הזמן והמשאבים שייחסכו יהיו מאוד משמעותיים וכך יאפשרו להם להישאר מוגנים מול אתגרי אבטחת המידע של היום."

כיצד פועלת טכנולוגיית "™Heartbeat – פעימת הלב "?

* כאשר מוסיפים נקודת קצה חדשה לרשת ,הטכנולוגיה מחברת אותה בצורה אוטומטית  לפיירוול המקומי כך שמיד מתחילה החלפת מידע ודיווחי "בריאות" מעודכנים.

* אם תעבורה חשודה מזוהה על ידי הפיירוול , או שנוזקה מזוהה בנקודת הקצה, דיווחים על הגילוי מועברים בין שתי הנקודות.

*נקודת הקצה מדווחת בצורת טקסט עשיר מידע אודות שם המחשב הנגוע, שם המשתמש וסוג התהליך שחשוד כנגוע.

*הפיירוול יכול בצורה אוטומטית לפעול כדי לבודד את נקודת הקצה החשודה מהרשת וכן להפעיל שורה של פעולות שימנעו פגישה ואובדן מידע חשוב.

*לאחר שהאיום הוסר נקודת הקצה משתמשת בטכנולוגיית "פעימת לב" כדי לעדכן את הרשת במצב ה"בריאות" שלה. וחוזרת לפעילות השוטפת שלה.

אודות Sophosheartbeat SOPHOS

יותר מ-100 מיליון משתמשים ב-150 מדינות מסתמכים על פתרונות אבטחת המידע של Sophos, כהגנה הטובה ביותר מול האיומים המורכבים שעומדים מולם ואובדן מידע יקר. פשוטים להטמעה, ניהול ושימוש, הפתרונות ,עתירי הפרסים של הצפנה ,הגנת רשת, דואר אלקטרוני, אינטרנט, התקנים ניידים ונקודות קצה של Sophos, מגובים על ידי רשת מעבדות גלובאליות המשמשות כמרכזי התמודדות מול איומים מתקדמים. Sophos היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה הלונדונית לניירות ערך ובעלת הסמל "SOPH". מרכז הפעילות שלה נמצא באוקספורד , אנגליה.

לפרטים נוספים : www.sophos.com.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות