<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2016

F5 Networks מכריזה על תוצאות הרבעון הראשון של שנת הכספים 2016

F5 Networks (נסדאק: FFIV) מכריזה על הכנסות בסך 489.5 מיליון דולר ברבעון הראשון של שנת הכספים 2015. מדובר בעלייה של 6% ביחס ל- 462.8 מיליון דולר ביחס לרבעון הראשון של שנת הכספים 2015.

הרווח הנקי (‏GAAP‏) הסתכם ב-‏89.7 מיליון דולר (‏1.28 דולר‏ למנייה מדוללת) בהשוואה ל-‏89.1‏ מיליון דולר (‏1.21 דולרלמניה מדוללת) ברבעון הראשון אשתקד.

להוציא השפעתם של תגמולים מבוססי מניות ופחת של נכסים בלתי מוחשיים, ברבעון הראשון של שנת הכספים 2016 הסתכם הרווח הנקי במונחי Non-GAAP ב-‏120.6 מיליון דולר (‏1.73 דולר למנייה מדוללת), בהשוואה ל-114.2 מיליון דולר (‏1.55‏ דולר למניה מדוללת) ברבעון הראשון אשתקד.

ג'והן מק'אדם

ג'ון מק'אדם

התאמת ההכנסה הנקייה לפי GAAP להכנסה הנקייה שלא על פי GAAP כלולה בהצהרות המאוחדות על פעילות החברה.

"אנחנו ממשיכים לראות עליה במכירות התוכנה, המונעת על ידי יתרונות המודולים של אבטחת המידע ומכירות הגרסאות הווירטואליות" אמר ג'ון מק'אדם, נשיא ומנכ"ל F5. "אבטחת המידע נשארה מניע מרכזי לגידול בעסקים, עם עליה של מיליון דולר ומעלה שנה אחר שנה בנפח העסקאות. בנוסף, מודל התפעול שלנו ממשיך להניע לרווחיות יציבה ויצירת מזומנים, עם תזרים מזומנים תפעולי שהגיע לשיא של 204 מיליון דולר לרבעון זה.

"לטווח הבינוני והקצר, אנו בטוחים כי הביצועים המעולים והפונקציונאליות הרחבה בפורטפוליו הפתרונות ההיברידיים שלנו, כולל התקן ה- BIG-IP החדש וה-VIPRION, כמו גם פתרונות אבטחת המידע החדשים והגרסאות הווירטואליות המבוססות תוכנה, שהנן מרובות ביצועים, יגרמו לגידול בהכנסות ממוצרים בחציון השני של שנת הכספים. הביטחון שלנו מגובה על ידי הסקר השנתי שלנו (The State of Application Delivery in 2016) שפורסם בשבוע שעבר, בו השתתפו יותר מ- 3000 לקוחות סביב העולם. הסקר מפרט כיצד ארגונים משתמשים ומתכננים להשתמש במוצרים שלנו על מנת לאבטח, להפיק את המרב ולהעביר יישומים הנמצאים on-premise ובעננים הציבוריים. אני שמח באופן אישי להיות שוב מאחורי ההגה בזמן זה אשר יהווה נקודת מפנה נוספת בהיסטוריה של F5 כחברה בגדילה"

עבור הרבעון הנוכחי של שנת הכספים 2016, המסתיים ב-31 למרץ, החברה הציבה יעד הכנסות של 480 עד 490 מיליון דולר עם יעדי רווח  של בין 1.13 דולר ל- 1.16 דולר למניה מדוללת לפי GAAP, ובין 1.61 דולר ל- 1.64 דולר למניה מדוללת שלא על פי GAAP.

אודות F5F5 logo Full_Color_JPEG

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.    F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית. הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות.   F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot).

 

הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב,ובו מועסקים כ-250 עובדים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות