<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > עשרות בכירים בכנס מועדון אבטחת המידע של MadSec ו-Mellanox  

עשרות בכירים בכנס מועדון אבטחת המידע של MadSec ו-Mellanox  

גיא דגן מנהל מודעות אבטחת מידע בבנק פועלים ועמית בר און מחברת Ironscales.

גיא דגן מנהל מודעות אבטחת מידע בבנק פועלים ועמית בר און מחברת Ironscales.

גיא דגן מנהל מודעות אבטחת מידע בבנק פועלים ועמית בר און מחברת Ironscales.

מועדון אבטחת המידע של MadSec ו- Mellanox אירח עשרות בכירי חברות, ביניהם מנכ"לים, סמנכ"לי מערכות מידע, סמנכ"לי כספים וסמנכ"לי טכנולוגיה. במהלך הכנס הושם דגש על חשיבות העלאת המודעות של עובדי הארגון לנושא אבטחת המידע.

גיא דגן, מנהל המודעות לאבטחת מידע וסייבר בבנק הפועלים, חשף את פעילות השיווק של בנק הפועלים להעלאת מודעות העובדים לנושא ואף גילה כי בשנה הקרובה מתכנן הבנק הפקה בשם "CSI – סייבר – בנק הפועלים".

סמנכ"ל הטכנולוגיות הנכנס של ה- CERT הישראלי, אלי עמר, חשף בכנס את התוכניות שלו לשנה הקרובה ואמר כי "המטרה היא להעלות את המודעות לאבטחת מידע ולסייע בהתמודדות עם איומי סייבר במגזר האזרחי בארגונים בכל סדרי הגודל וגם בקרב אזרחים".

ניר אמקייס ואלכס קופרמן

ניר אמקייס סמנכ"ל חברת MadSec ואלכס קופרמן מחברת תנובה 

מועדון אבטחת המידע: Cyber Security Club.

אודות Security MADSEC  חברת Security MADSEC הינה חברה מובילה בתחום אבטחת המידע בישראל. החברה מספקת ללקוחותיה פתרונות מתקדמים בתחום הייעוץ. סל השירותים של החברה כולל בין היתר: מבדקי חסינות אפליקטיביים, מבדקי חוסן תשתיתיים, סקרי סיכונים, ניהול סיכונים וייעוץ ליווי וניהול פרויקטים באבטחת מידע . בחברה מועסקים מומחים בעלי ניסיון רב והסמכות רבות בתחום אבטחת המידע. לקוחות נבחרים של החברה כוללים את: הבנק הבינלאומי, קבוצת מגדל, טבע, waze, משרד החוץ, walla, מכון ויצמן, עירית ירושלים, מלנוקס ורכבת ישראל.

  אודות Mellanox

מלאנוקס טכנולוגיות הוקמה בשנת 1999 על ידי איל וולדמן, מיכאל כגן, רוני אשורי ושי כהן. החברה היא ספקית מובילה של פתרונות תקשורת בתקן אינפיניבנד (InfiniBand) וEthernet . הטכנולוגיה נועדה להאיץ את תעבורת הנתונים בין שרתים, cloud, רשתות ולפתרונות האחסון השונים. הארכיטקטורה

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות