<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > Emind מרחיבה שותפות עם Powermat בענן Amazon Web Services

Emind מרחיבה שותפות עם Powermat בענן Amazon Web Services

 Emind מקבוצת  AllCloud, שותפת שירותים מנוהלים מובילה של Amazon Web Services (בעלת הסמכת AWS Managed Service Partner), הרחיבה את שותפותה עם Powermat Technologies לבניית סביבת AWS סקלאבילית.

פלטפורמת הטעינה הניידת של Powermat מאפשרת למשתמשים לאתר את נקודת טעינת Powermat הקרובה ביותר ולטעון אלחוטית את טעינה של המכשיר הנייד שלהם באמצעות פתרון תוכנה מהפכני מבוסס ענן.

Emind מילאה תפקיד מרכזי בהקמת מערכת ניהול הענן של Powermat , המאפשרת פריסה מהירה וקלה של מערך הפתרון. היום Powermat ממנפת את שירותי הענן במנוהלים במלואם של Emind לתהליכי DevOps, כמו גם לפעילויות סביבת הייצור ב- AWS.Starbucks_Powermat_wirelesscharging

 "השותפות עם Emind אפשרה לנו לפרוס באופן אוטומטי כל רכיב ופונקציה שאנו צריכים כדי לרוץ בענן AWS. הארכיטקטים שלהם הנחו אותנו בשימוש ומינוף של כלי קוד פתוח, ויצירת מאגר מרכזי של לוגים. Emind  הוכיחה את עצמה בתכנון והטמעת שירות ענן שהנו סקלאבילי ועתיר זמינות", אמר קרלו צ'יארלו, מנהל מוצרראשי ב- Powermat.

 על ידי מינוף הסקלאביליות שלAWS, מערך מלא של פונקציות  IT  מודרניות וזמינות מעולה, Powermat  מסוגלת לתמוך בדרישותיה הגדלות במהירות, שדרוגי תוכנה ומהירות אספקה, תוך שמירה על מוכנות לעתיד.

הסיפור המלא.

אודות  Emind

Emind מסייעת לחברות מצליחות להקים ולתחזק מצוינות תפעולית בענן.Emind לוקחת על עצמה את 'כאב הראש' של תכנון, פריסה, ותפעול סביבות חדשות בענן. ל-  Emind יש ניסיון נרחב עם יותר מ-  1,000 פריסות ענן מוצלחות עבור מאות חברות ברחבי העולם.

 אודות Powermat Technologies

החזון שלנו הוא לעזור ליצור עולם בו אנשים לעולם לא ידאגו לדאוג מסוללה שהתרוקנה. כחלוצים בטעינה אלחוטית, אנו מנצלים עקרונות קיימים של השראה מגנטית כדי להעביר באופן אלחוטי חשמל באופן בטוח ויעיל. עם התקנות כיום ביותר מ- 1,400 אתרים בצפון אמריקה ובבריטניה, אנו בונים אקוסיסטם של טעינה אלחוטית יחד עם יותר מ- 100 שותפים, כגון AT&T , DuPont, Starbucks ו- General Motors.

כחברים מייסדים של ה- Power Matters Alliance (היום Air Fuel Alliance), אנו מחויבים ליצירת תקן תעשייה לכוח אלחוטי חכם, סביבתי ונגיש תעשייה. כל אחד צריך לחיות את חייו ב- 100%.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות