<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > בזק בינלאומי מסמנת את תחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטיים

בזק בינלאומי מסמנת את תחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטיים

משיקה את ה- Cyber Wall – שירות הגנה ראשון עבור הרשת הביתית לחסימת ניסיונות לגניבת מידע ופרטים באתרים מתחזים

על פי סקר שערכה החברה 87% מהגולשים באינטרנט חוששים מפריצות ברשת וגניבת נתוני אשראי; 42% שמעו על מישהו שחווה פריצה או גניבת פרטים

בזק בינלאומי נכנסת לתחום הגנת הסייבר ללקוחות הפרטים. החברה משיקה שירות חדש אשר יעניק לראשונה הגנת סייבר באמצעות רשת האינטרנט הביתית ועולה בקמפיין רחב וחוצה מדיות בנושא.

שירות ה-  Cyber Wall מתמקד בהגנה מפני הונאת סייבר הבאה לידי ביטוי בגניבת מידע, פרטים אישיים וזהויות באמצעות התחזות לאתרים פופולריים, ספקי שירות וכו' ("פישינג"). שירות זה הוא הראשון להגן על פרטיות הגולשים מתוך שורה של שירותים שמתכננת החברה להשיק על מנת שתוכל לתת מעטפת הגנת סייבר כוללת באמצעות רשת האינטרנט הביתית בנוחות וביעילות מקסימלית. תוכי חדש

שירות ה-  Cyber Wall, פרי פיתוח אגףהטכנולוגיותבבזק בינלאומי בשיתוף חברות אבטחה מהמובילות בעולם, יעניק הגנה לכל המכשירים המחוברים לרשת האינטרנט הביתית באופן יעיל ונוח. זאת, בניגוד לפתרונות הקיימים בשוק, המציעים פתרונות אפליקטיביים שונים המחייבים התקנה נפרדת על כל מכשיר ממנו מתבצעת גלישה. בכך מאפשרת בזק בינלאומי ללקוחותיה הפרטיים ליהנות משירות שעד כה היה זמין בעיקר ללקוחות עסקיים וחברות גדולות.

בזק בינלאומי אינה מסתפקת רק בכך ופועלת בימים אלו, לשתף פעולה עם חברות אבטחה נוספות להרחבת מעטפת ההגנה אותה תספק ללקוחותיה במסגרת השירות החדש ולשירותים נוספים אותם תשיק בהמשך.  כחלק ממהלך השקת שירות ה-  Cyber Wall, תעלה מחר החברה אתר ייעודי ובו טיפים ודרכי התמודדות עם הונאות הסייבר ברשת:  http://cyberwall.co.il

הצורך במתן מענה לנושאי סייבר ברשת הביתית עולה בעיקר עם השימוש ההולך וגובר במכשירים ניידים כגון סמארטפון וטאבלט. על פי מחקר שערכה חברת טלסקר, במשק בית בישראל מחוברים בממוצע 7 מכשירים לרשת הביתית ועל כן הפתרון של הגנה מובנית ברשת הוא היעיל והנוח ביותר.

היתרון הגדול של השירות הינו בחוויית הלקוח, בעצם העובדה שאינה נדרשת מעורבות אקטיבית של הלקוח וההגנה נעשית באופן אוטומטי על כל המכשירים בבית הגולשים ברשת הביתית. מעבר לכך, כאשר לקוח המנוי לשירות יכנס לאתר מתחזה המזמין אותו להיכנס לקישור ולהזין את פרטיו האישיים; עם כניסתו לקישור, יפתח עמוד אזהרה של בזק בינלאומי המתריע על עובדת היות האתר כמתחזה והלקוח לא יוכל להמשיך למסך הבא, כך שפרטיו האישיים יישארו שמורים עמו.

על פי מחקר של בזק בינלאומי, שנערך באמצעות חברת TNS[1] מעידים רובם הגדול של המרואיינים (84-87%) כי הם מבצעים פעולות פיננסיות ורכישות באמצעות האינטרנט, ובעיקר משתמשים במחשב הביתי לשם כך. הרוב המכריע של הציבור מגלה חשש מפריצות וגניבות ברשת: 87% מקרב הנשאלים חוששים מפריצות וגניבת נתוני אשראי, כ-56% מתוכם מביעים חשש רב מאוד. כ-70% הביעו חשש מגניבת מידע אישי כגון תמונות פרטיות ומסמכים או מגניבת פרטים אישיים באמצעות פריצה לחשבונות המייל והפייסבוק. מעבר לכך, 42% מהנשאלים ציינו שהם כי שמעו על מישהו שהם מכירים שחווה גניבת מידע אישי או פריצה באינטרנט.

מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי

מוטי אלמליח- מנכל בזק בינלאומי

תופעת הפישינג צוברת תאוצה עם התרחבות השימוש ברשת האינטרנט, בפרט בכל הנוגע לנתונים פיננסיים וביצוע רכישות אונליין. רק בחודשים האחרונים פורסמו ניסיונות התחזות לאתרים מובילים בהם PayPal ,  ,Apple וGmail ,בנוסף קיימים ניסיונות לגניבת פרטים אישיים באמצעות התחזות דרך רשתות חברתיות שונות או חשבונות מייל. על פי נתוני קספרסקי למעלה מ- 37 מיליון משתמשים חוו התקפות פישינג בשנת 2014 ו- 75% אינם יודעים לזהות אתר מתחזה.

מוטי אלמליח, מנכ"ל בזק בינלאומי, מסר היום כי: "בעולם, תחום הונאות הסייבר ללקוחות אינטרנט ברשת הביתית, אינו מקבל מענה הגנתי כולל וראוי בהקשר של גניבת פרטים אישיים, מידע, זהויות ועוד המתבצעים באמצעות התחזות לאתרים או ספקי שירות פופולריים("פישינג"). שירות ה-Cyber Wall  החדש של בזק בינלאומי הוא הראשון בסדרה של מוצרים ושירותים שבכוונתנו להשיק, על מנת לתת ללקוחות החברה את מעטפת ההגנה הרחבה והבטוחה ביותר. בעולם שבו רשת האינטרנט תופסת מקום הולך וגדל בחיים של כולנו וכספקית האינטרנט הגדולה והמובילה בישראל, אנו מחויבים להוביל חדשנות במוצרים ושירותים שיאפשרו גלישה בטוחה יותר ללקוחות בבית . אנו מאמינים כי זהו גם הכיוון שאליו יצעד שוק האינטרנט כולו".

אסף אביב, סמנכ"ל השיווק בבזק בינלאומי "כאשר נחשפנו לנתונים לפיהם רובם המכריע של הגולשים חוששים מגניבת מידע ופרטי כרטיס אשראי, הבנו שקיים צורך אמיתי לפתרונות בתחום. משתמשי האינטרנט של היום כבר אינם מסתפקים במהירות גלישה גבוהה, הם רוצים להרגיש בטוחים ומוגנים בעת השימוש באינטרנט ולדעת שהם יכולים לבצע פעולות שונות ללא חשש. השירות החדש שאנו משיקים היום מספק מענה לצורך הזה באופן מתקדם ונוח ".

[1] המחקר נערך בקרב 500 גברים ונשים בגילאי 18-65 גולשי אינטרנט המהווים מדגם ארצי ומייצג של האוכלוסייה היהודית דוברת העברית

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות