<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > משרד הבריאות בחר ב- F5 לפרויקט יחיד מסוגו לניהול תעבורה מוצפנת

משרד הבריאות בחר ב- F5 לפרויקט יחיד מסוגו לניהול תעבורה מוצפנת

משרד הבריאות בחר בחברת F5 לפרויקט יחיד מסוגו לניהול תעבורת SSL. הפרויקט, התבצע על ידי חברת 2B Secure במהלך שלושה חודשים בלבד והסתיים בשבועות האחרונים.

הפרויקט כלל הטמעת פתרון BIG-IP של F5, המאפשר ניהול חכם ושליטה על תעבורת SSL, הן מצד הלקוח או מצד השרת. הפתרון כולל בין היתר יכולות אימות של לקוחות ושרתים, יכולת פענוח צופן SSL (SSL Decryption) של בקשות נכנסות של לקוחות, ובקשות יוצאות מהארגון והעברתן לכלי ניתוח איומים מתקדם.

מואיז(משה) בן זקן, מוביל טכנולוגי בכיר במשרד הבריאות אמר כי: "F5 ספקה למשרד הבריאות פתרון ייחודי המאפשר שקיפות מלאה בתעבורת ה- SSL תוך קבלת מענה מקיף לאתגרי אבטחת המידע. הפרויקט מאפשר לנו להתמודד בהצלחה עם האתגרים המתפתחים בעולם הסייבר ומאפשר שיפור משמעותי ביכולת ההגנה על מערכות המידע.

תומר מועלם, מנהל מכירות ב- F5, אמר כי: "הפרויקט שבוצע במשרד הבריאות הינו פרויקט ייחודי בתחום, אשר צובר תאוצה גם בקרב לקוחות גדולים נוספים של החברה, המבוססים על תעבורת SSL".

אודות F5 F5 logo Full_Color_JPEG (3)

F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.  F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית. הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות.  גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות. F5 מספקת את ההגנה המקיפה והמתקדמת ביותר מפני מתקפות למניעת שירות DDoS, מתקפות Zero Day ומתקפות ברמת היישום, ואת היכולות המלאות להגנה מפני תוכנות רובוטיות (bot). הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-250 עובדים. למידע נוסף, אנא בקרו ב-f5.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות