<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > תוכנות > BIG DATA & BI Analytics > Pyramid Analytics הכריזה על BI Office Version 6

Pyramid Analytics הכריזה על BI Office Version 6

הגרסה החדשה ביותר של BI Office מסייעת לארגונים להפוך למוכווני-נתונים (data-driven)attributeimage

Pyramid Analytics (פירמיד אנליטיקס), הספקית המובילה של תוכנות בינה עסקית לארגונים, הכריזה על הגרסה החדשה ביותר של מוצר הדגל שלה, BI Office Version 6, שתוכננה כדי להפוך גופי אנטרפרייז לארגון מוכוון-נתונים (data-driven).

גרסה 6 של BI Office היא פלטפורמת האנליטיקס שארגונים זקוקים לה כדי  לאפשר החלטות טובות יותר, מהירות יותר ובטוחות יותר.

גרסה 6 כבר מוכרת כפלטפורמה עתירת סקלאביליות הטובה ביותר מסוגה, שמאזנת אבטחה מרכזית מנוהלת עם יכולות שירות עצמי. כפלטפורמת אנליטיקס מלאה, BI Office Version 6 מצרפת יחד נתונים נפרדים בסביבה מנוהלת, תוך אספקת חוויות משתמש ויכולות שירות עצמי ברחבי הארגון כולו.

V6 מציגה תכונות ויכולות חדשות רבות. היכולת לתמוך טוב יותר בפריסות בהיקף גדול של יותר מ- 100,000 משתמשים, הייתה מיקוד משמעותי בתכנון, עם שיפורים ספציפיים רבים עבור סקלאביליות ושיתוף פעולה יעיל. יכולות שירות עצמי משופרות עבור משתמשים עסקיים, היו עדיפות תכנון נוספת. V6 מימשה מטרה זאת מעל ומעבר, עם שיפורים כגון מידול נתונים טוב יותר ויכולות אנליטיות מתקדמות, הנמצאות עכשיו ישירות בידי משתמשים עסקיים ברחבי הארגון.

Omri1_Kohl_credit_Daniel_Bar_On

עומרי קוהל

"הצלחת ארגונים דורשת יותר מאשר אנשים מכווני-נתונים עם כלי פרודוקטיביות הזוכים לתהילה רבה מדי וגרפיקה מרשימה. כדי להפוך לארגון מוכוון-נתונים, ארגונים צריכים פלטפורמת אנליטיקס מלאה", אמר עמרי קוהל, מייסד משותף ומנכ"ל פירמיד אנליטיקס. "BI Office Version 6מאפשרת לכולם בארגון למדל, לגלות, לתקשר ולהפיץ מידע, וזה יוצר ארגון מוכוון-נתונים אמיתי".

BI Office, שלאחרונה נבחרה על ידי גרטנר להיכלל בדוח ריבוע הקסם לפלטפורמות בינה עסקית ואנליטיקס, וזכתה להכרה בדוח השוק עבור פלטפורמות מבוססות דיווח ארגוני, היא מובילה גם באנליטיקס המסופק ע"י IT וגם בשירות עצמי. בנוסף, גרטנר דירגה את BI Office גבוה בכל חמש הקטגוריות בדוח שלה ליכולות קריטיות עבור בינה עסקית. בסך הכל מאשרים דוחות אלה כי BI Office היא פלטפורמת אנליטיקס מלאה, המציעה יכולות שירות עצמי מתאימות בכל תהליכי העבודה עבור כל בעלי העניין – תוך אספקת משילות (governance), ניהול מרכזי וסקלאביליות  הנדרשים על ידי IT לפתרונות ארגוניים אמיתיים.

פירמיד אנליטיקס הקימה לא מכבר נציגות הפועלת גוף מכירות עצמאי בישראל – פירמיד ישראל, תוך התמקדות בסביבת מיקרוסופט. גוף זה מפיץ את פתרונות Pyramid Analytics דרך משווקים וללקוחות ישירים.

לדברי עמרי קוהל, מייסד משותף ומנכ"ל פירמיד אנליטיקס:  "הגוף החדש הוקם כדי לקרב אותנו אל השוק בישראל – הן המשווקים והן לקוחות ארגוניים, כדי להביא לשוק את פתרונותינו המתקדמים ולהעצים את הלקוחות הפועלים בסביבת מיקרוסופט הנפוצה בישראל. שיתוף הפעולה שלנו עם מיקרוסופט מאפשר למשתמשי Power BI Desktop לעבור ישירות למערכות ה-BI של פירמיד אנליטיקס. זאת על מנת לקדם שיתוף פעולה רוחבי המבוסס על תוכן ה-BI, והמאפשר לארגונים למקסם את התועלת של פתרונות ה-BI על ידי התקנת יישום המשתלב בתשתית הקיימת של הארגון".

כדי ללמוד עוד, בקרו ב- www.pyramidanalytics.co.il

 

א

אודות פירמיד אנליטיקס

פירמיד אנליטיקס מאפשרת למנהלים ניתוח,  ניטור ודיווח של הנתונים על מנת לקבל תובנה מהירה ואחידה אודות העסק. מאות ואלפי משתמשים בארגונים ציבוריים ופרטיים גדולים, מסתמכים על פירמיד אנליטיקס לקבלת החלטות מבוססות מידע ולתקשר אותן ביעילות. מוצר הדגל של החברה, BI Office הינו פלטפורמת ניתוח אירגוני שלמה הכולל פונקציונליות מהירה ואינטגרטיבית המאפשרת שירות עצמי פשוט, ושיתוף תכניBI  אמינים. BI Office מאפשר חיבור מהיר של מקורות נתונים חדשים, הכנת נתונים תוך כדי תנועה ותצוגות אינטראקטיביות דרך ממשק אינטואיטיבי ומוכר. פירמיד אנליטיקס מחברת פשטות וזריזות כפי שרוצים משתמים עסקיים ומערכות המידע, כל זאת יחד עם אבטחת המידע האירגוני והמשילות שהארגונים מחויבים אליהם. לקוחות פירמיד אנליטיקס מרחיבים בהצלחה את ערך ה-BI וכמות המשתמשים ע"י שיתוף מבוקר של לוחות מכוונים, דוחות וניתוחים מתקדמים – מעבר לגבולות המחלקה או הארגון, לכל סוגי המשתמשים, ובכל ציוד קצה. רשימת לקוחות מרכזיים בישראל במגוון תחומים: HP, SanDisk, חברת הביטוח הראל, הנהלת בתי המשפט בישראל, מודיעין צה"ל, קבוצת קומטל, ישראל היום, טוטו, תדיראן טלקום, קבוצת זאפ ועוד. הצוותים המיומנים של פירמיד אנליטיקס מבוססים במרכזים תפעוליים באמריקה, EMEA, ואסיה-פסיפיק. כדי ללמוד עוד, בקרו ב- PyramidAnalytics.com ועקבו בטוויטר @PyramidAnalytic וב- LinkedIn

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות