<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אחרי עונה ראשונה סוערת וסוחפת   העונה השניה של "זרה" Outlander

אחרי עונה ראשונה סוערת וסוחפת   העונה השניה של "זרה" Outlander

Outlander Season 2 2016

תעלה לשידור בסלקום TV

13.4.16

עם 16 פרקים – במקביל לשידור בארה"ב

  מסע בזמן עם שחקנים מעולים, סטים מדהימים, פסקול נפלא ועיבוד מצויין למסך.

"זרה" עלתה לראשונה בקיץ 2014 ברשת הכבליםSTARZ  ולאור הצלחתה הרבה, רשת  STARZהחליטה אחרי פרק אחד בלבד לחדש את הסדרה לעונה שניה עם 16 פרקים נוספים. עד פרק אמצע העונה הראשונה הוכפלה כמות הצופים הממוצעת והיא עמדה על 1.42 מיליון לפרק שזהו הנתון הגבוה ביותר בתולדות הרשת.Outlander Season 2 2016

 

בכיכובם של השחקנית-דוגמנית האירית היפהפיה קטרינה בלף Caitriona Balfe ושל סאם הוגן Sam Heughan ההורס ביופיו.

הסדרה וגם קטרינה בלף היו מועמדות השנה לפרס גלובוס הזהב (הדרמה הטובה ביותר והשחקנית הטובה ביותר)

וזאת אחת הסדרות הנצפות ביותר בישראל בשירותי ה VOD של החברות המשדרות. 

"זרה" מביאה את סיפור חייה של קלייר רנדל (קטרינה בלף) – אחות קרבית מעשית אשר בסיומה של מלחמת העולם השניה יוצאת עם בעלה הטרי לירח דבש ברמות המוריקות של סקוטלנד. במהלך טיול משותף באחו היא נקלעת לפורטל זמן קסום המעביר אותה אל אותו המקום מאתיים שנה קודם לכן, אל סקוטלנד של 1743. במהרה מוצאת את עצמה קלייר מזגזגת וקרועה בין שני העולמות, בין שני מימדי הזמן ובין שני גברים הנלחמים על אהבתה: הגבר הטרי והגבר שהפציע מהעבר, ג'יימי פרייזר (סאם הוגן ההורס ביופיו).

Outlander Season 2 2016

דמותה של קלייר מגולמת על ידי השחקנית-דוגמנית האירית היפהפיה קטרינה בלףCaitriona Balfe ששמוכרת משלל תפקידים קטנים בסרטים יחסית גדולים כמו "האשליה" ("Now You See Me") "תכנית בריחה" ו"super 8".

בסדרה, היא מגלמת אישה אצילית וחכמה, נשית ורומנטית, שמוסיפה גוון רענן למסך הקטן.

בלף, שכבשה את כל מסלולי האופנה הנחשקים, הפכה לכוכבת שכובשת גברים וסוחפת נשים.

העונה השניה תכיל 16 פרקים ותתבסס על הספר השני "Dragonfly in Amber" מבין שמונת הספרים מאת דיאנה גבלדון (שמכרה למעלה מ-30 מיליון עותקים עד היום), ושמהווים את המקור הספרותי ל Outlander כאשר העלילה והדמויות בסדרה מבוססות על סדרת הספרים.

16 פרקים, החל מ- 13.4.16 בשידור שבועי, בסלקום TV. 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות