<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אסותא מרכזים רפואיים בחרה בקבוצת אלעד לפיתוח אתר אינטרנט חדש DocAdvisor לדירוג רופאים מומחים

אסותא מרכזים רפואיים בחרה בקבוצת אלעד לפיתוח אתר אינטרנט חדש DocAdvisor לדירוג רופאים מומחים

*היקף הפרוייקט: 300 אלף ש"ח*

אסותא מרכזים רפואיים השיקה לאחרונה את Docadvisor, אתר לדירוג רופאים מומחים שמיועד לציבור הרחב, אותו הקימה עבורם אלעד מערכות. במסגרת הפרויקט שנערך במספר שלבים כל אחד יכול לצפות בדירוג הרופאים ובחוות דעת שקיבלו מהמטופלים שלהם. היקף הפרויקט, שנמשך מספר חודשים ועלה לאוויר בימים אלו, מוערך בכ-300 אלף ש"ח.

רון לינדר, מנכ"ל אלעד מערכות

רון לינדר, מנכ"ל אלעד מערכות

האתר החדש ישרת את כל מי שמתלבט באיזה רופא לבחור או שזקוק לסיוע ולהכוונה בבחירת רופא ומעוניין להסתמך על חוכמת ההמונים ונסיונם של אחרים.  באתר ניתן לבצע חיפוש על פי מספר חתכים שונים, ביניהם: התמחות הרופא, אזור גיאוגרפי, שם הרופא, סוג הניתוח, גורם מבטח (קופת החולים או חברת הביטוח אליה המטופל משתייך), וכן ניתן לצפות בתוצאות החיפוש על-פי קריטריונים שונים של מקצועיות, אדיבות, זמינות, הוגנות במחיר ושביעות רצון כללית.

אסותא הוא בית החולים הכירורגי הגדול בישראל, ומדי שנה מבוצעים בו כ- 100 אלף ניתוחים. על אף היותו בית חולים פרטי, מחצית מהשירותים הניתנים בו הם ציבוריים ומרבית המטופלים מקבלים שירותים רפואיים מבית החולים באמצעות הביטוחים המשלימים של קופות החולים או הביטוחים הפרטיים. לאסותא מרכזים רפואיים בתי חולים בחיפה, ראשון לציון, תל אביב ובאר שבע ומרכזים רפואיים נוספים באשדוד וברעננה.

"הרעיון שעמד בבסיס היוזמה הוא לאפשר שקיפות מלאה מול המטופלים, כך שהם יוכלו לבחור את זהות הרופא המטפל שלהם על סמך ניסיונם של אחרים ומידת שביעות הרצון שלהם מהטיפול שקיבלו. לצד זאת, ההערות והביקורות של המטופלים, מאפשרים לנו ללמוד מניסיונם ולשפר את השירות. אלעד מערכות סייעו לנו להגשים את החזון ולהוציא אל הפועל מערכת אובייקטיבית לחלוטין של דירוג רופאים, שאנחנו גאים בה מאוד ומקווים שתצעיד את כל מערכת הבריאות אל עבר השקיפות", מציין שלומי סופ, מנהל שיווק דיגיטלי באסותא.

לדברי אפרת נחמני, מנהלת אגף מובייל באלעד מערכות: "לאלעד מערכות ניסיון רב בתחום הדיגיטל ובדגש על פיתוח מוצרים ופתרונות מוצלחים בתחום הרפואה. אנו שמחים כי אסותא מרכזים רפואיים בחרו בנו לתהליך זה, ובטוחים כי האתר החדש יסייע בשיפור ושדרוג השירות. כעת יוכלו הלקוחות לקבל מידע אודות ההתרשמות הכללית מהרופא, זמינות, מקצועיות, תמחור, אדיבות, ואף להוסיף חוות דעת והערות על שביעות רצונם מטיפולים שעברו".

אודות אלעד

 

מערכות אלעד מערכות מספקת שירותי IT מקיפים, הכוללים פיתוח והטמעת יישומי תוכנה ופתרונות ארגוניים, פתרונות בתחום של תשתית ואינטגרציה עבור מערכות מידע, מתן שירותי מיקור חוץ, שירותי ייעוץ ותמיכה לגופים רבים ומובילים בישראל. קבוצת  אלעד מעסיקה כ-850 מומחים. הקבוצה פועלת במגוון מגזרים: ממשלתי, ציבורי, הייטק, רפואי, בטחוני ואזרחי. בין לקוחותיה נמנים: משרדי ממשלה, עיריית תל אביב, הנהלת בתי המשפט, בנקים, בתי זיקוק נפט, שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, המרכז הרפואי על שם שיבא, רשות שדות התעופה, אל על, משטרת ישראל, אלקטרה, אלבר ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות