<
יום שלישי , דצמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > קיידנס משיקה את הדור הבא של פלטפורמת Virtuoso® המציעה ביצועים וקיבולת משופרים

קיידנס משיקה את הדור הבא של פלטפורמת Virtuoso® המציעה ביצועים וקיבולת משופרים

Virtuoso_ADE_Suite

קיידנס דיזיין סיסטמס (Cadence) השיקה את הדור הבא של פלטפורמת Virtuoso® המציעה למתכננים ממוצע שיפור של פי עשרה בביצועים ובקיבולת על פני כל הפלטפורמה. הפלטפורמה כוללת טכנולוגיות חדשות בתוך סביבת התכנון האנלוגי (ADE) של ה-Cadence Virtuoso ושיפורים ב-Cadence Virtuoso LayoutSuite המיועדים לתת מענה לדרישות של יישומי בטיחות ברכב, מכשירים רפואיים ו"האינטרנט של החפצים" (IoT).

הדור הבא של חבילת Cadence Virtuoso ADEמתמודד עם האתגרים שמגיעים עם התפתחותם של סטנדרטים חדשים בתעשייה, תכנונים בגיאומטריות מתקדמות ובדרישות של תכנוני מערכות. הפלטפורמה המשופרת מאפשרת למתכננים לחקור באופן מלא, לנתח ולאמת תכנונים כדי להבטיח שכוונת התכנון נשמרת לכל אורך מחזור התכנון. השיפור בטיפול בנתונים מספק האצה של עד פי עשרים בטעינת גלים (סיגנלים) של תוצאות ריצהוכן שיפור של פי חמישים ביכולת הפקת גרסאות והעלאת קבצי אתחול עם בסיסי נתונים של יותר מ- 1GB.

Virtuoso Layout Suite המשופרת הכלולה בפלטפורמה, נותנת מענה לאתגרי הפריסה המורכבים ביותר ומכילה שלושה מוצרים: Virtuoso ADE Explorer, Virtuoso ADE Assembler ו-Virtuoso ADE Verifier. החבילה מציעה ביצועים מואצים ופרודוקטיביות גבוהה עבור תכנונים אנלוגיים בהתאמה מיוחדת, תכנונים דיגיטליים ותכנוני אותות מעורבים ברמת ההתקן, התא, הבלוק והשבב.Virtuoso Visualization and Analysis Window

 

 

Cadence Design Systems (קיידנס)

קיידנס מאפשרת חדשנות לתחום התכנון האלקטרוני, וממלאת תפקיד מרכזי ביצירת הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מעגלים משולבים ומוצרי אלקטרוניקה. לקוחות קיידנס משתמשים בתוכנה, חומרה, IP ושירותים נוספים אשר פותחו בחברה, במטרה לתכנן ולבצע וריפיקציה של שבבים מתקדמים, מוצרי אלקטרוניקה צרכנית, ציוד תקשורת ורשת ומערכות מחשוב. מטה החברה שוכן בסן-חוזה, קליפורניה, ומשרדי מכירות, מחקר ופיתוח פזורים ברחבי העולם במטרה לשרת את תעשיית האלקטרוניקה הבינלאומית.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות