<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > Dell משיקה תצורות חדשות של מציאות מדומה למחשב האישי

Dell משיקה תצורות חדשות של מציאות מדומה למחשב האישי

חושפת מחשביDell Precisionמותאמים לישומי מציאות מדומה 

אוקלוס ריפט

אוקולוס ריפט

  • Dell מציגה תצורות חומרה מינימליות חדשות התומכות בחווית מציאות מדומה אופטימלית למשתמשים מקצועיים על מחשבי HTC Vive או למשתמשים בפתרונות של Oculus Rift.
  • Dell משדרגת תחנות עבודה מסדרות Rack  ו-Precision Tower ליצרנית וכן של מציאות מדומה המשתמשים בישומים הנדסיים, מדעיים, בתחום האנרגיה ובתחום הבידור.

חברת Dell מכריזה היום על פתרונות חדשים תומכי מציאות מדומה, המציגים קריטריונים טובים יותר לחוויה מיטבית, הן עבור צרכנים והן עבור יצרני תכנים של מציאות מדומה. החברה מגדירה שלושה תנאים לתמיכה מיטבית במציאות מדומה:דרישותCPU, זכרוןוגרפיקהמינימליותלחוויתצפיהבמציאותמדומה; התקניגרפיקההעובדיםעםפתרונותאלהבאופןאמין ולבסוף, מבחניביצועיםשיערכועלידיDellתוךשימושבמדדיםשלספקיHMD (Head-Mounted Display), שלספקיתוכנהעצמאיים(ISV)אומבחןשלצדשלישיאםקיים.

תוך עבודה צמודה עם שותפים בתחום החומרה והתוכנה, Dell ממסדת את מחויבותה לעתיד המציאות המדומה על ידי אספקת פתרונות מיטביים לצריכת מציאות מדומה ויצירתה, בצד ישומים יעודיים של ספקים עצמאיים ללקוחות מקצועיים.

לדברי ראול טיקו(Rahul Tikoo), מנכ"ל חטיבת תחנות עבודה מסדרת Dell Precision: "מוצרי Dell Precision העניקו עד עתה חוויות מחשב מוטמעות, לרבות מערות תלת מימדיות, ישומי סימולציה וישומים צבאיים. הדור הבא של המציאות המדומה מביא ויזואליציה מוטמעת להמוניםעל ידי הנגשת הטכנולוגיה. קיימים אינסוף ישומים, ותחנות העבודה בסדרה זו עונות על הצורך בדרישות גבוהות יותר מצד יצרני תוכן מקצועיים התובעים אמינות גבוהה, וביצועים מעולים כאשר הם בונים תוכן מציאות מדומה שלא יאמן".

כדי לענות על הצרכים של יצרני תוכן מקצועיים, Dell הכריזה בנוסף על שדרוגים לתחנות העבודה מסדרת Precision Tower, הכוללים ביצועים משופרים, גרפיקה טובה יותר וזכרון נוסף ליצירת תכנים של מציאות מדומה. תחנות העבודה החדשות בסדרה, Precision Tower 5810, 7810, 7910, וכן Rack 7910 שודרגו וכוללות עתה מעבדים חדשים מסוג Intel Broadwell EP עם מספר ליבות גדול יותר וביצועים משופרים עבור ישומים מרובי-הליכים המשמשים ביצירת מודלים, בניתוח ובחישובים מקצועיים.

שדרוגים נוספים כוללים את טכנולוגית הגרפיקה המקצועית העדכנית ביותר של AMD ושל NVIDIA, התקני Precision Ultra-Speed עם ביצועים מהירים עד פי 4 מזכרון SATA SSD רגיל ועד לטרהבייט אחד של זכרון DDR4 הרץ במהירות של 2400MHz. השיפורים כוללים גם טכנולוגיות בלעדיות של Dell, כגון טכנולוגית Reliable Memory , עליה רשום פטנט, תוכנת זכרון מטמון מהיר בסיוע Intel CAS-W וDell Precision Optimizer- משודרג, המכוון את תחנת העבודה באופן אוטומטי על פי פרופיל משתמש מתאים שנבחר מבין 22 פרופילים מקצועיים מוגדרים מראש, ובכך מגדיל תפוקה ומבטיח ביצועים מיטביים. בנוסף, לשיפורים מרשימים אלה, Dell הרחיבה את מגוון פתרונות הקירור הנוזלי המשפר את אקוסטיקת המערכת ב-38% (לכל היותר).

אודות Dell

תאגיד Dell מקשיב ללקוחותיו ומציע להם טכנולוגיות ושירותים מתקדמים המעניקים להם את הכוח לעשות יותר. למידע נוסף, אנא בקרו באתר Dell ישראל   Dell ישראל הוקמה בשנת 1998 עם מחזור מכירות של מיליוני דולרים בודדים, שנסק ברמה של מאות אחוזים. החברה ממשיכה להפגין קצב גידול קבוע תוך רכישת לקוחות ארגוניים מובילים בכל מגזרי העסקים. Dell ישראל מפיצה מגוון מוצרים ופתרונות מקצה לקצה, לשוק הפרטי והארגוני בעזרת שותפי ההפצה המובילים בישראל. בשנת 2010 רכשה Dell את חברת Exanet, שהפכה למרכז הפיתוח של Dell בישראל. בשנת 2012 רכשה Dell את חברת Quest העולמית ומחזיקה מרכז פיתוח באור יהודה. יחד עם קבוצת השיווק והמכירות, מונה כיום Dell ישראל כ-200 עובדים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות