<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > CodeOasis פיתחה לשירביט חברה לביטוח אתר אינטרנט חדשני

CodeOasis פיתחה לשירביט חברה לביטוח אתר אינטרנט חדשני

אתר אינטרנט נגיש, שיווקי, מניע לפעולה, מותאם למכשירי קצה ניידים ומאפשר ללקוח לנהל תוכן באופן עצמאי

CodeOasis, המתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, פיתחה לשירביט חברה לביטוח אתר אינטרנט, המאפשר ללקוח לנהל את התכנים בעצמו. היקף העסקה נאמד במאות אלפי שקלים.

רונן ואמיר

מימין לשמאל: רונן פישר, אמיר גולן, מנכ"לים משותפים CodeOasis

האתר החדש, מעוצב ברוח המיתוג מחדש של החברה, נגיש לקהלי יעד רבים, בהתאם לחוקי הנגישות לחברות הביטוח, שיווקי, מניע לפעולה לקוחות פוטנציאלים וסוכני ביטוח, ומותאם למכשירי קצה ניידים. האתר החדש מאפשר לשירביט לנהל את התוכן באופן עצמאי ללא תלות ב- CodeOasis.

האתר פותח על בסיס תשתיות Umbarco של מיקרוסופט, המתאפיינות ביכולות קסטומיזציה גבוהות של הרשאות גישה, סוגי תוכן, מבני מערכת וכו'. רמת אבטחה גבוהה מאד ויכולת התממשקות אינהרנטית עם כל מוצרי מייקרוסופט ומוצרים פופולאריים למערכת ההפעלה חלונות בכלל.  עוד התבססו מומחי CodeOasis על תשתית מערכת ניהול תוכן ((Content Management Systems בקוד פתוח ועל תשתיות .NETשל מיקרוסופט.

"שירביט משקיעה משאבים רבים על מנת להציע ללקוחותיה פתרונות בקדמת הטכנולוגיה, חווית לקוח מצוינת, ונגישות למגוון רחב של אוכלוסיות." אמר גיל ספיר, מנכ"ל שירביט,  "על מנת לעמוד ביעד חשוב זה בחרנו לעבוד עם CodeOasis אשר מצד אחד שולטת בכל הכלים הטכנולוגים הקיימים בשוק ומצד שני מכירה היטב את עולם הביטוח, את הצרכים הייחודיים, את עולמות התוכן ואת הרגולציה המורכבת בתחום."

רונן פישר, מנכ"ל משותף CodeOasis: "פיתוח של אתר אינטרנט לחברת ביטוח הוא אתגר גדול ומחייב השתתפות בוועדות היגוי מורכבות, שילוב בין דרישות הרגולציה לצרכים השיווקיים של הלקוח,  לוח זמנים קצוב מראש, עיצוב קפדני שנע בין תדמית סולידית לרוח התקופה, נגישות לשכבות אוכלוסייה מגוונות, שילוב של מערכות ניהול תוכן עם רכיבים פנים-ארגוניים ועוד. בכל אלה עמדנו בכבוד. הבחירה בתשתיות קוד פתוח מסוג Umbarco  לא היתה שרירותית אלא באה לשרת את העובדה שמרבית התשתיות עליהן עובדת שירביט מבוססות מיקרוסופט. התשתית הנבחרת מאפשרת ללקוח לצמצם את התלות שלו בנו ולהיות עצמאי בניהול האתר."

"CodeOasis עובדת עם שירביט למעלה מ- 8 שנים. החברות עובדות עם צוותי עבודה משותפים שעובדים  בהרמוניה סביב מטרה משותפת" מוסיף פישר, "הפעם המטרה היתה להקים אתר אינטרנט מרהיב בפרק זמן קצר."

אודות CodeOasis

CodeOasis מתמחה במתן שירותי תוכנה בתחומי הדיגיטל ומערכות מידע, ומספקת One-Stop-Shop לארגונים, לסטארט-אפים ולמה שבניהם. החברה עוסקת בתכנון, פיתוח, עיצוב ממשק משתמש וחווית לקוח, בדיקות תוכנה ושירותי IT ומספקת גם ייעוץ טכנולוגי ושירותי CTO, ללקוחות מקומיים ובינלאומיים.   החברה הוקמה ב- 2004 ומונה כ- 60 מקצוענים ומובילים טכנולוגים. בעשור האחרון פיתחה החברה מאות  מערכות מידע, מערכות תפעוליות, מערכות ניהול תוכן ופורטלים, אתרי e-commerce, אפליקציות מובייל, אפליקציות לעמדות שירות עצמי ודסקטופ, מערכות תשלום, שירותי אופשור ועוד, בדגש על חווית משתמש רציפה ויצירת אינטגרציה עם כל מערכות המידע הארגוניות.  CodeOasisמלווה לקוחות לאורך שנים אך גם יודעת לתת מענה זריז במקרה של שירותים מיוחדים, לצד הפעילות השוטפת של הלקוח ומבלי להפריע לה. החברה מתמחה בשחרור צווארי בקבוק טכנולוגים ומסייעת לחלץ לקוחות ממצבי ביש בהתקשרות בלתי מוצלחת עם ספקים.   בין לקוחות החברה: פסגות לביטוח, AIG, שלמה חברה לביטוח, ישראכרט, סופרפארם, אלדן, שירביט, קרן ירושלים, מרכז בגין, סודה סטרים, מכון ויצמן, Robomow,Software  Rocket, Wix ועוד.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות