<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > דור 4.0: אמיר מיטווך מונה למנהל הפיתוח העסקי בחברת מיטווך 

דור 4.0: אמיר מיטווך מונה למנהל הפיתוח העסקי בחברת מיטווך 

אמיר מיטווך

אמיר מיטווך

נינו של מייסד י.א. מיטווך ובניו, חברת ה- IT הוותיקה ביותר בישראל ונציגת NCR, שהוקמה לפני למעלה מ-80 שנה, ימשיך את השושלת וידאג לפיתוח מיזמים ופעילויות חדשות

אמיר מיטווך (30) מונה למנהל הפיתוח העסקי בחברת מיטווך –  חברת ה- IT הוותיקה ביותר בישראל. במסגרת תפקידו הוא יעסוק בפיתוח מיזמים ופעילויות חדשות בחברה, הן בתחומים שבהם מתמקדת החברה באופן מסורתי והן בתחומים חדשים.
אמיר החל את דרכובחברת מיטווך בחטיבה לציוד מחשוב, לאחר מכן הצטרף לחטיבת התקשורת בחברה, ובהמשך עסק במספר נושאים בחברה, טרם מינויו כמנהל הפיתוח העיסקי.

אמיר מיטווך הוא בן הדור הרביעי של משפחת מיטווך בישראל, אשר החלה את פעילותה בארץ לפני יותר מ- 80 שנה, ב- 1933. הוא נינו של מייסד החברה בישראל: יצחק אויגן מיטווך, אשר הוא ובניו היו בין ראשוני אנשי עיבוד הנתונים בארץ. כנציגתה של חברת NCR העולמית כאן, ליוותה חברת מיטווך במשך השנים את התפתחות ענף המחשוב בארץ, בתחומים שונים. מיטווך היא בין החברות המובילות כיום בתחום ה- IT בישראל.
אמיר בעל תואר ראשון במנהל עסקים, עם התמחות במימון, מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ובעל תואר שניMBA  מהמכללה למינהל.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות