<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > DnA-IT השלימה פרויקט יישום מערך אחסון של Nimble Storage ביבואנית משאיות איסוזו UTI

DnA-IT השלימה פרויקט יישום מערך אחסון של Nimble Storage ביבואנית משאיות איסוזו UTI

חברת DnA-IT  השלימה פרויקט ליישום מערך האחסון ההיברידי עתיר הביצועים של  Nimble Storage  (נימבל סטורג') בחברת UTI, יוניברסל משאיות ישראל בע"מ, המפיצה הבלעדית של משאיות ואוטובוסים תוצרת איסוזו בישראל. מערך האחסון של נימבל סטורג'ישמש את מערכת ה- ERP  של SAP הפועלת בחברה, את הסביבה הווירטואלית מבוססת XenServer של סיטריקס ואת סביבת עמדות הקצה הווירטואליות (VDI).

מערך האחסון של נימבל סטורג' הוטמע במרכז הנתונים של החברה בפתח תקוה בו מפעילה UTI מערכי שירות, מכירות, ניהול חלפים ושירותי ליסינג והשכרה. טרם הפרויקט חוו מאות המשתמשים קשיים בעבודה עם מערכת כבדה ואיטית שהתקשתה בהפקת דו"חות ובתהליכי גיבוי. בחברה חיפשו פתרון שישפר משמעותית את הביצועים, יציע יכולות אנליטיות מתקדמות ויהיה מותאם לסביבה וירטואלית עם אפשרות סקליביליות מבלי לפגוע ברמת הביצועים.  היקף הפרויקט מוערך במאות אלפי שקלים.

כפיר שפיר

כפיר שפיר

הפרויקט, שהחל בנובמבר והסתיים בינואר האחרון, כלל יישום מערכי אחסון מבוסס על פתרון האחסון מסדרת  CS300 של נימבל סטורג'. הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ-1 מילי שניה בממוצע וקצב של 50,000 קריאות וכתיבות לדיסק בשניה (I/Os) וכולל את מערכת הניהול והתמיכה InfoSight של נימבל סטורג', המבוססת ענן ומאפשרת ניהול קל ונוח, וכן דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון.

ורד אברהמי, מנהלת מערכות מידע, UTI ציינה: "רמת הבקשות של המשתמשים הלכה וגדלה ומערכות האחסון המסורתיות הגיעו לרווית ביצועים. לאחר בדיקות מקיפות בחרנו בפתרונות האחסון ההיברידי של נימבל סטורג' לאחר שביצענו Proof of Concept מוצלח. מיד בסיום הפרויקט ראינו שיפור והמערכת הציגה רמות ביצועים גבוהות ביותר בכל סוג של עומס, יכולת לאחסן יותר נתונים בפחות מקום, רמת שרידות גבוהה, פשטות ניהול וחסכון במקום פיזי ("פוטפרינט"). נהנינו במהלך הפרויקט משירות מצוין ומענה מקצועי ברמה גבוהה".

אושרי שרון, מנכ"ל DNA-IT: "נימבל סטורג' הוכיחה שוב כי היא מספקת את החזר ההשקעה הטוב ביותר. לאחר ניתוח הצרכים של UTI, אשר נזקקה לפתרון שיאיץ את הביצועים של המערכות ויאפשר לארגון לעבוד עם נתונים בזמן אמת, ניגשנו לבחור בפתרון שיספק לחברה את הערך הטוב ביותר על ההשקעה  עם רמת ביצועים גבוהה והתאמה לסביבת הסיטריקס בחברה. נימבל סטורג' התאימה לכל הדרישות הללו ולאחר שלב קצר של הוכחת יכולות ניגשנו לביצוע הפרויקט".

כפיר שפיר, מנהל פעילות ישראל, ,Nimble Storage הוסיף: "פתרון האחסון ההיברידי של נימבל סטורג' סייע להגדיל משמעותית את ביצועי היישומים, להפחית את שטח הרצפה של מערך אחסון הנתונים ואת צריכה האנרגיה. UTI מצטרפת אל למעלה מ- 8,000 לקוחות נימבל סטורג' ברחבי העולם המיישמים את הדור הבא בעולם האחסון".

אודות Nimble Storage  

רפי שקולניק

רפי שקולניק

Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 5,200 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 50 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק.  למידע נוסף: www.nimblestorage.com. 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות