<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים

עובדי חברת ההייטק סטארהום חגגו השבוע את סיום שנת הלימודים עם תלמידים אשר זכו במהלך השנה לשיעורי העשרה בנושאים מגוונים ממתנדבי החברה  

הפרויקט המרגש התקיים במסגרת עמותת "שיעור אחר"  

התלמידים ביקרו השבוע בחברה ברעננה, חוו את סביבת ההייטק והשתתפו בטקס חגיגי לסיום הפרויקט

איתי מרגלית, מנכל סטארקום ושירלי הראל סמנכלית משאבי אנוש  עם מעין וובגניו, רבקה ג'נאח ושילה כירי

איתי מרגלית, מנכל סטארהום ושירלי הראל סמנכלית משאבי אנוש עם מעין וובגניו, רבקה ג'נאח ושילה כירי

השבוע הסתיים פרויקט התנדבותי מרגש של עובדי חברת סטארהום מאך מרעננה ועמותת "שיעור אחר" לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך. עובדי חברת ההייטק, כולל מנכ"ל החברה איתי מרגלית, העבירו במהלך השנה בהתנדבות לתלמידים שיעורי העשרה בנושאים מגוונים כגון: הגשמת חלומות, בטיחות ברשת, רכיבה על אופניים, ענף היהלומים, תקשורת ואפילו הצליחו לעניין את התלמידים בנושאים ה"משעממים" אלגוריתם ולוגיקה, בכך שהפכו אותו לשיעור מרתק הכולל מידע על פיתוח אפליקציות מצליחות כגון וויז. הפרויקט נערך בבי"ס ממלכתי-דתי יבנה בנתניה בשכבת כיתה ו'. השבוע הגיעו התלמידים למשרדי החברה, חוו את סביבת העבודה בהייטק, זכו להרצאות מעניינות נוספות והשתתפו בטקס חגיגי לסיום הפרויקט.

שירלי הראל, סמנכ"לית משאבי אנוש בסטארהום מאך: אין ספק שפעילות זו תורמת רבות לתלמידים, אך לא פחות למתנדבים אשר מתארים פעילות זו כחוויה מעצימה ומספקת. העובדים שלנו העניקו לתלמידים הזדמנות להיחשף לתחומים אליהם לא היו נחשפים אילולא השיעורים והחדירו בהם את התשוקה והאמונה שיוכלו בעתיד לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, תוך כדי שהם תורמים לביטחון העצמי ולתחושת המסוגלות שלהם.

חברת סטארהום מאך (Starhome Mach) בבעלותה של קרן פורטיסימו, נחשבת לחברת תקשורת מובילה בעולם. החברה מספקת פתרונות תקשורת לכ-300 מפעילים סלולריים בעולם, מתוכם 24 קבוצות התקשורת הגדולות ביותר.

אתי אטיה, מנהלת בית הספר ממלכתי-דתי יבנה, נתניה: "באופן אישי ומערכתי מצאתי שפרויקט "שיעור אחר" הינו משמעותי לתלמידים ולמורים. מערכי השיעור שהועברו על ידי עובדי חברת סטארהום היו בעלי תוכן משמעותי, כאלו המכינים לחיים בוגרים טובים וערכיים יותר. ההרגשה היא שהתלמידים הפנימו את החומר הנלמד ולקחו איתם ידע, ערכים וחוויה להמשך חייהם הבוגרים. תודה גדולה לעובדי סטארהום היקרים שהקדישו מזמנם ותמיד הגיעו עם מאור פנים ששיקף לתלמידים תחושה עוצמתית של ערך הנתינה".

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.