<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אירועים, כנסים ותערוכות > לנדא עושה זאת שוב בדרופה – תערוכת הדפוס הגדולה בעולם

לנדא עושה זאת שוב בדרופה – תערוכת הדפוס הגדולה בעולם

Landa drupa 2016 - Reflex W10אלפי אנשים גודשים בכל רגע נתון את ביתן לנדא בתערוכה

ארבע שנים לאחר ההצלחה הגדולה בדרופה – תערוכת הדפוס הגדולה בעולם, הנחשבת ל- "אולימפיאדה" של עולם הדפוס – חוזרת חברת לנדא מרחובות וכובשת את התערוכה.

אלפי מבקרים פוקדים את ביתן לנדא בתערוכה, ומבקשים ללמוד על טכנולוגיית הדפוס הננוגרפי של לנדא ולחזות בפעולתן של מגוון מכונות הדפוס המוצגות בביתן העובדות ומדפיסות ללא הרף.

דרופה 2016, לנדא הכפילה את גודל הביתן שלה ל-3,000 מטר מרובע.  

בכל יום במהלך התערוכה שתימשך עד 10 ביוני, מתקיימות חמש הופעות בפני אודיטוריום מלא קהל, ומאוכזבים רבים אשר נותרים ללא כרטיסים, צופים בהופעות המוקרנות מעל גבי מסך ענק ברחבת הביתן. בנוסף, מתקיימות  הדגמות חיות של מכונות הדפוס הננגורפיות של לנדא בפעולתן.

בני לנדא

בני לנדא

זאת ועוד. לנדא חשפה לראשונה לקהל הרחב את טכנולוגיית הננו-מטאלוגרפיה החדשנית ופורצת הדרך.

"ארבע עשרה שנים של מחקר ננוטכנולוגי איפשרו לנו לבצע פריצות דרך עצומות באיכות, במהירות ובמחיר ההדפסה. מכונות הדפוס הננוגרפיות של לנדא מפיקות איכות אופסט, ועתה גם מהירויות אופסט ובמחיר דף מודפס תחרותי לאופסט – כמעט על כל סוג נייר. המחקר גם הוליד טכנולוגיה חדשה – הננו-מטאלוגרפיה, שתאפשר הדפסת מתכת בפחות מחצי עלות הדפסה באמצעות טכנולוגיות קיימות וללא פסולת – והיא מהירה יותר ופשוטה יותר לשימוש", אומר בני לנדא, יו"ר קבוצת לנדא. "המבקרים בביתן שלנו בדרופה מתפעמים מהיכולות והחדשנות הטכנולוגית, מכונות הדפוס השונות והדוגמאות הרבות המודפסות בביתן, שבגינן אנו מקבלים הזמנות בתערוכה למכונות הדפוס שלנו, שתחלנה להישלח בתחילת 2017".

לנדא חותמת בתערוכה על עסקאות גדולות רבות, וביניהן מכירת מכונת הדפוס הננוגרפי Landa S10 למומחית האריזות הבריטית Reflex Labels, שהינה אחת החברות הגדולות מסוגה בבריטניה.

לנדא אף הכריזה על שיתוף פעולה עם חברת קודאק לפיתוח פתרון לניהול תהליכי עבודה לאוטומציית מכונות הדפוס הננוגרפיות של לנדא, לעבודות הדפסה מסחרית.

שיתוף פעולה אסטרטגי עם החברות המובילות בעולם בשירותי דפוס ושווק

Quad|Graphics תשתף פעולה אסטרטגית עם לנדא בכך שתביא את מכונות הדפוס הננוגרפיות שלה לשוק הספרים והמגזינים, תוך התמקדות על הדפסה דיגיטלית בעלויות תחרותיות להדפסות בריצות קצרות. מכונות הדפוס הננוגרפיות של Quad|Graphics ישלבו מהירות ואיכות הדפסה מעולה על כל סוג נייר, עם וללא ציפוי. כך תוכל Quad|Graphics  להציע מגוון מוצרים רחב יותר ללקוחות המדפיסים מגזינים בריצות קצרות.

יש לננוגרפיה של לנדא פוטנציאל לשנות את פני שוק הפרסומים, שכן הוא ממזג את עוצמת הטכנולוגיה הדיגיטלית המודרנית עם דרישות השוק העכשוויות למגזינים בריצות קצרות", אמר Joel Quadracci, יו"ר, נשיא ומנכ"ל  Quad|Graphics . “אנו גאים על שיתוף הפעולה עם לנדא בקידום טכנולוגית דפוס דיגיטלי במחירים תחרותיים לשוק הפרסומים".

Cimpress תחבור ללנדא בעיסקה לרכישת מכונת דפוס ננוגרפיתLanda drupa 2016 -  full booth 2

חברת לנדא ו-  Cimpress הודיעו על כוונתה של Cimpress לרכוש עד 20 מכונות דפוס, לאחר הצלחתה של התקנת המכונה הראשונה, בעיסקה העתידה להפוך לעיסקה הגדולה ביותר בתעשית הדפוס הדיגיטלי אי פעם.

Cimpress” מצפה בכיליון עיניים למכונות הננוגרפיות של לנדא שכן אנו רואים בהן טכנולוגיה פורצת דרך שתאפשר לנו לבצע באופן דיגיטלי הדפסות מיינסטרים המופקות כיום במכונות דפוס אופסט. הטכנולוגיה מותאמת באופן ייחודי לחברה מוכוונת לייצור, כמו החברה שלנו", אומר Robert Keane נשיא ומנכ"ל Cimpress. "אנו צוברים באמצעות האינטרנט מספר רב של הזמנות בהתאמה אישית לספקטרום רחב של מוצרי דפוס, שילוט ומוצרים אחרים. ננוגרפיה משלבת איכות, מהירות, חופש בבחירת מצע הדפסה בעלויות הדפסה המביאות יתרון תחרותי משמעותי".

אתר בטא אצל המובילה לאריזות קרטון בגרמניה

colordruck Baiersbronn, החברה המומחית המובילה לאריזות קרטון בגרמניה, תהיה הלקוחה הראשונה של מכונת הדפוס הננוגרפית S10 של לנדא באירופה. החברה תשמש אתר בטא ותאמץ את הננוגרפיה של לנדא כמאיץ צמיחה עסקית עתידית. מכונת הדפוס S10 של לנדא תעמוד במרכז אתר חדש ומשוכלל המתפרש על פני שטח של כ- 3,000 מטרים רבועים. המכונה תענה למגוון דרישות אריזה שונות, החל מאריזות המיועדות להפצה המונית, הזמנות אישיות וקטנות וכלה בהדפסת מוצרים לקמפיינים נסיוניים ואבות טיפוס.

"בחרנו במכונת הדפוס של לנדא מכיוון שאנו מאמינים שהננוגרפיה של לנדא עומדת להיות עתיד הדפוס ומאיץ הצמיחה העתידי של colordruck Baiersbronn," אומר Frank Buesching, מנכ"ל החברה. "ככל שהלחצים הכלכליים גוברים, כך בעלי מותגים מכל סדר גודל מחפשים דרכים להוזיל עלויות, ושואפים להדפיס אך ורק כמויות שהם זקוקים להן, בשעה שהם זקוקים להן. הם מעוניינים שהגמישות בייצור תיתן מענה טוב יותר למגמות השוק באמצעות אריזות המשקפות לא רק קמפיינים מתוכננים ועונתיים, אלא גם כדי לקדם מסרים ומכירות. כדי לענות על דרישות אלה, החלטנו להשקיע ב-S10 של לנדא".

אתר בטא בבית דפוס אירופאי גדולLanda drupa 2016 -  full booth

Elanders, החברה הגלובלית לדפוס ואספקת אריזות משוודיה, תהיה לקוח הבטא הראשון של מכונת הדפוס הננוגרפי S10P להדפסה דו-צדדית. מכונת הדפוס תותקן באתר Elanders בגרמניה ותשמש להדפסה דו צדדית בריצות קצרות ובינוניות עבור תעשית הדפוס המסחרי. "מכונת הדפוס הננוגרפי החדשה, ה- S10P, תסייע לנו לעמוד בדרישות הלקוח להגברת גמישות הייצור. לקוחותינו יוכלו להזמין בדיוק את מה שהם צריכים, במחיר שהם יכולים להרשות לעצמם – זוהי פריצת הדרך שהשוק חיכה לה," אמר פיטר זומר, סמנכ"ל Elanders אירופה.

אתר בטא אצל הספק המוביל בצפון אמריקה למוצרי POP (נקודות מכירה) ושילוט

Imagine!, הספק המוביל בצפון אמריקה לתצוגות של נקודות מכירה ושילוט בתוך החנות בקנה מידה גדול, ישמש כאתר בטא למכונת הדפוס הננוגרפי  S10של לנדא, מכונת הדפוס החד צדדית בפורמט B1 של לנדא (41 אינץ/1,050 mm). המכונה תותקן באתר Imagine! במינאפוליס, מינסוטה ותשמש בעיקר לתצוגת עבודות POP/POS, תמנע את הבזבוז הנובע מהצורך בהדפסה חדשה, ותשמש ליצירת מגוון מוצרים מודפסים אשר יפחיתו באופן דרמטי את העלויות הגבוהות הכרוכות בהכנת מוצרים אלו. "קנינו את המכונה בגלל הרקורד של בני לנדא כמפתח טכנולוגיה חדשנית המשנה את פני התעשייה," אומרCraig Manderey, מנהל העסקים הראשי של Imagine!. בדרך כלל איננו רודפים אחרי מגמות טכנולוגיות, אולם אנו מאמינים בננוגרפיה ורוצים לתרום את חלקנו למהפכה והחדרת הדפוס הדיגיטלי למיינסטרים. עלויות ההקמה המופחתות וקיצור זמני ההפקה יביאו לגידול ניכר בעסק שלנו".

מכונת דפוס חדשה להדפסה דו-צדדית לפרסום ולדיוור ישיר

מכונת הדפוס הננוגרפי החדשה של לנדא, ה- W10P הינה מכונה להדפסה דו-צדדית, ברוחב של 1 מטר (41 אינץ), בעלת שתי יחידות הדפסה. היא מיועדת לתחומי הפרסום, הקטלוגים והדיוור הישיר ומדפיסה במהירות של 200 מטר לדקה (656 ft/min) על מגוון סוגי ניירות מצופים או בלתי מצופים, קרטונים קלים ומצעים מתכתיים. "ארבע עשרה שנים של מחקר ננוגרפי איפשר לנו להגיע לפריצות דרך עצומות באיכות, מהירות ועלות ההדפסה  הדיגיטלית. מכונת הדפוס הננוגרפי W10P של לנדא מהירה פי 24 מכל מכונת דפוס תעשייתית באיכות דיגיטלית ומסוגלת להדפיס יותר משני מליון דפי מגזין במשמרת אחת בת שמונה שעות", ציין בני לנדא,יו"ר קבוצת לנדא.

אודות לנדא

קבוצת לנדא, שבראשה בני לנדא, מייסד אינדיגו, כוללת ארבע יחידות: Landa Digital Printing שמכונות הדפוס הננוגרפיות שלה מגשרות על פני "פער הרווחיות" הקיים בתעשיית הדפוס, כשהיא משלבת את הגמישות של הדפוס הדיגיטלי עם היתרונות והמהירות של דפוס אופסט, ומפיקה ריצות קצרות עד בינוניות בעלות הנמוכה ביותר בתעשייה לדף בהדפסה דיגיטלית; לנדא לאבס, זרוע החדשנות של הקבוצה המפתחת ננוטכנולוגיה לשימוש באנרגיה חלופית, ציפויים תעשייתיים, קוסמטיקה, אריזות, אספקת תרופות ותחומים אחרים; לנדא ונצ'רס המשקיעה בחברות טכנולוגיות צעירות בישראל בעלות טכנולוגיות חדשניות; וקרן לנדא לשוויון הזדמנויות המסייעת לצעירים מעוטי יכולת לזכות בהשכלה גבוהה. בני לנדא ממשיך להוסיף לפורטפוליו שלו המונה שמונה מאות פטנטים ברחבי העולם המספקים בסיס מוצק לקנין הרוחני של החברות שהקים.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות