<
יום ראשון , נובמבר 19 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > דירקטור בכיר לשיווק חדש ב- ThetaRay

דירקטור בכיר לשיווק חדש ב- ThetaRay

יוסי גלר

יוסי גלר

ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים, מודיעה על מינויו של יוסי גלר לדירקטור בכיר לשיווק. במסגרת תפקידו ינהל גלר את אגף השיווק התאגידי של החברה.

בתפקידו הקודם ניהל גלר את השיווק באירופה עבור יבמ, וכן שימש כדירקטור השיווק העולמי של טרסטיר ואלדין.

גלר, נ+2 , בעל תואר ראשון בהיסטוריה וכלכלה מאוניברסיטת York, טורונטו ובעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת McGill, מונטריאול.

 

אודות ThetaRay ThetaRayLogo-300x39

ThetaRay היא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומי סייבר ואיומים תפעוליים לא מוכרים, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Multi-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי חסרות התחרות של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר החברה בכתובת www.thetaray.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.