<
יום שישי , נובמבר 24 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > Priority Software מרחיבה את פעילותה בצפון אמריקה: רוכשת את חברת ההטמעה Performa Apps  

Priority Software מרחיבה את פעילותה בצפון אמריקה: רוכשת את חברת ההטמעה Performa Apps  

 

Priority Software מרחיבה את פעילותה בארה"ב ורוכשת את חברת הייעוץ וההטמעה האמריקאית Performa Apps בעיסקה שהיקפה מיליוני דולר אחדים.

אנדרס ריכטר

אנדרס ריכטר

Performa App הינה חברת ייעוץ, הטמעה והדרכה המתמחה בERP  ומשרתת לקוחות ברחבי ארה"ב מעל 20 שנה. לחברה ניסיון רב בפרויקטי יישום והטמעה גלובליים של ERP, לצד תוכנות CRM, BI, שרשרת אספקה, מערכות ייצור ועוד. בין לקוחותיה, Flextronics (כיום Flex), Busch Manufacturing, Solar Turbines, Blue Bird, Moog Components Group Progress Rail (division of Caterpillar)  ועוד.

לדברי אנדרס ריכטר, מנכ"ל Priority Software, "ל- Priorityכמה מאות לקוחות פעילים כיום בצפון ומרכז אמריקה. אני מאמין שמינוף התשתית הקיימת של Performa Apps על קשריה העסקיים בקהילה המקומית ויכולותיה הטכנולוגיות מוכחות, תאפשר להעמיק את פעילותה ונוכחותה של Priority Software הן בגיוס לקוחות חדשים והן לצורכי הרחבת השירותים ללקוחות הקיימים בצפון אמריקה".

לדברי דן אלדרידג', מייסד ומנכ"ל Performa App, "בהיותי מאמין מושבע בERP, שעבורו התחום הוא יותר ממקצוע או עבודה, ההיכרות שלי עם תוכנת פריוריטי והאנשים המובילים אותה גרמו לי להתלהב מאוד מיכולות הפיתוח והפתרונות שהיא מציעה, ואני מאמין שביחד נוכל להביא את הבשורה של Priority Software ללקוחות בצפון אמריקה ולהרחיב את נוכחותה בגופים מובילים בארה"ב. החדשנות, פשטות ההטמעה והתפעול וגמישותה של מערכת הPriority הם בדיוק מה שהשוק בו אנו פעילים צריך".

בחודשים הקרובים יקיימו אנשי Performa Apps  ביקורים בישראל ויעברו הכשרה מקצועית מקיפה לצד ביסוס צוותי עבודה משותפים וביקור אצל לקוחות בארה"ב.

אודות Priority Software     

Priority Software היא חלוצה בינלאומית בתחום פתרונות התוכנה הארגוניים, המציעה חבילת ERP מלאה, אינטגרטיבית וקלה ליישום ולתחזוקה. החזון של Priority הוא להעצים עסקים בכל גודל עם פתרון ניהול מקיף, גמיש ופשוט להגברת הרווחיות והיעילות. כיום, יותר מ 7,500- חברות ב-40 מדינות מסתמכות על הפתרונות של Priority  לניהול יומיומי של הארגון.  כחלק מהמשימה שהציבה לעצמה, להפוך את ה- ERP לקל יותר ולספק חלופה נגישה לפתרונות מורכבים ויקרים, Priority מקפידה על חדשנות טכנולוגית כדוגמת תמיכה מלאה במכשירים ניידים ועבודה בענן. הסביבה העסקית של Priority , הכוללת עשרות שותפים עסקיים בישראל וברחבי העולם, היא הוכחה נוספת למחויבותה לאספקת מוצרים ושירותים איכותיים ואמינים ברמה הגבוהה ביותר. www.priority-software.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשנתיים האחרונות.