<
יום שני , פברואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > Votiro מכריזה על שיתוף פעולה עם חברת InfoBay לקידום שער הדוא"ל המאובטח שלה (Secure Email Gateway) עבור הצפנה של אימיילים יוצאים

Votiro מכריזה על שיתוף פעולה עם חברת InfoBay לקידום שער הדוא"ל המאובטח שלה (Secure Email Gateway) עבור הצפנה של אימיילים יוצאים

שירות  Secure Email Gateway של Votiro סורק ומנטרל את כל הקבצים אשר מועלים לפלטפורמה כדי להגן נגד איומי Zero-Day.

InfoBay מאפשרת לארגונים לשלוח אימיילים מאובטחים ומוצפנים אל מחוץ לרשת שלהם.

חברת Votiro הישראלית, ספקית עולמית של פתרון Secure Email Gateway, אשר משתמש בטכנולוגיית ה- Zero-Day Exploit Protection המוגנת בפטנט, הודיעה על שיתוף פעלה עם חברת InfoBay הישראלית מקבוצת מלם-תים.

Infobay הטמיעה את טכנולוגיית Zero-Day Exploit Protection בפתרונותיה, ותאפשר ל- Votiro להצפין אימיילים יוצאים.

איתי גליק

איתי גליק

InfoBayעובדת עם מגוון רחב של עסקים וארגונים הנדרשים להצפין תקשורת יוצאת ומסמכים הנשלחים אל מחוץ לרשת שלהם. הפתרון המשולב מאפשר לארגונים לקבל אימיילים בטוחים ולשלוח תקשורת מוצפנת ככל שנדרש.  Votiro מבטיחה כי כל הקבצים אשר מועלים לפלטפורמה של InfoBay ייסרקו, והאיומים ינוטרלו לפני העלאתם, מה שמבטיח כי הארגון מוגן מפני איומים זדוניים המגיעים באמצעות הדוא"ל, ונתונים רגישים נשלחים באופן מאובטח.

Secure Email Gateway של Votiro, עם טכנולוגייתZero-Day Exploit Protection  המוגנת בפטנט, סורק את כל הודעת הדוא"ל הנכנסות, מסיר קוד זדוני ומגן על ארגונים מפני מתקפות אימייל ממוקדות (Spear Phishing) איומים לא ידועים ואיומי Zero-day. הקבצים המנוטרלים משמרים את השלמות והתפקודיות של קבצים והודעות אימייל מקוריות, ולאחר מכן צרופות יכולות להמשיך דרכן אל הארגון בבטחה. התהליך כולו  הנו בלתי-נראה למשתמשים, לא מפריע לפעילות, ומתבצע תוך פחות משנייה לקובץ. על ידי שימוש בפתרון של InfoBay, כל מידע רגיש הכלול באימיילים יוצאים עובר הצפנה, הנו בלתי-נגיש לגורמים חיצוניים, וממקסם את שליטת הארגון על נתונים נשלחים.

"אנו נרגשים מאוד לשתף פעולה עם InfoBay, כדי לספק ללקוחותינו שכבה נוספת ונדרשת מאוד של אבטחה לאימיילים היוצאים שלהם", אמר איתי גליק, מנכ"ל Votiro. "באקוסיסטם של הסייבר היום, קריטי  שלחברות תהיה הגנה מקסימלית המאבטחת את כל היבטי הרשת שלהם".

"הטכנולוגיה והפתרונות של Votiro, עלו מעל ומעבר לציפיות שלנו, ואנו שמחים להמשיך ולקדם את השותפות שלנו איתם", אמר גיל ששון, מנהל פיתוח עסקי בינלאומי ב- InfoBay, "היכולת של Votiro להבין את צרכינו העסקיים ולספק להם פתרונות, כבר הפכה לנכס משמעותי עבור החברה שלנו".

הפתרונות של Votiro מוטמעים ברחבי העולם, ומסייעים למאות אלפי משתמשים בהגנה נגד מתקפות ממוקדות, על ידי ניטרול איומים לא -מוכרים ומתקפות  Zero-Day   באמצעות הסרת קוד פעיל (Active Code) ממסמכים, כדי להימנע מהידבקות פוטנציאלית, Votiro מסוגלת לספק הגנה מפני תקיפות ממוקדות.

 

אודות Votiro image001 (1)

Votiro מספקת לארגונים הגנה חיונית נגד איומים לא ידועים ומתקפות Zero-Day Exploit. פתרון ה-  Secure Email Getaway  של החברה מספק תהליך מוצק וטכנולוגיית ניטרול איומי Zero-Day המוגנת בפטנט, לניקוי קבצים מאיומי סייבר פוטנציאליים. Votiro הוקמה בשנת 2010. הנהלתה שוכנת בתל-אביב, ויש לה משרדי מכירות בארה"ב וסינגפור. לקוחותיה כוללים בנקים ומוסדות פיננסיים אחרים, משרדי ממשלה, חברות אנרגיה ותשתיות, חברות טלקום וספקי תקשורת, מוסדות בריאות, קמעונאות  ותאגידים גדולים, המסתמכים על פתרונות Votiro  להגנה על תשתיות IT  קריטיות שלהם ועל נתונים רגישים.

 

אודות InfoBay

InfoBay הינה חלק מקבוצת מלם-תים, ומספקת לארגונים תשתית אבטחה לתקשורת בין הארגון לעולם החיצון בצורה מאובטחת ומוצפנת. InfoBay מספקת לארגונים עתירי מידע רגיש, את החופש לשלוח ולהפיץ מידע בקלות וללא חשש מזליגת המידע לגורמים עוינים.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות