<
יום שלישי , פברואר 20 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > NNG משלבת בגרסה החדשה של תוכנת הניווט iGO nextgen התראת בטיחות המזכירה לנהג לא לשכוח ילדים או בעלי חיים ברכב

NNG משלבת בגרסה החדשה של תוכנת הניווט iGO nextgen התראת בטיחות המזכירה לנהג לא לשכוח ילדים או בעלי חיים ברכב

 

 עם סיום הניווט יקבלו הנהגים תזכורת לבדוק את הרכב והתוכנה תזכיר להם כי –Capture

"הגעת אל היעד, אנא וודא שלא נשארו ילדים או בעלי חיים ברכב"

 דודי וירניק נשיא NNG, מפתחת תוכנת הניווט iGO: "אנו רואים חשיבות רבה לנושא הבטיחות ברכב ובטיחות בנהיגה ולראייה לכך, פיתחנו את חבילת זהירות בדרכים שאותה השקנו כבר לפני כמה שנים בשיתוף עמותת אור ירוק, אשר מציגה בפני הנהג מגוון התראות כגון כבישים וצמתים מסוכנים, קרבה לבתי ספר, בתי חולים, פסי האטה, מפגש מסילות רכב ועוד"

חברת NNG מפתחת תוכנת הניווט IGO מוסיפה בגרסה החדשה של iGO nextgen אשר הושקה לאחרונה התראת בטיחות המזכירה לנהג לא לשכוח ילדים או בעלי חיים ברכב. עם סיום הניווט יקבלו הנהגים תזכורת לבדוק את הרכב, והתוכנה תזכיר להם כי "הגעת אל היעד, אנא וודא שלא נשארו ילדים או בעלי חיים ברכב". הנהג ישמע את התזכורת עם סיום הניווט וגם רגע לפני שהוא סוגר את התוכנה (אם החליט לא להשתמש בניווט אלא רק במפות). ההתראה הקולית הוקלטה על ידי הקריין גיל קומר וגם נוספה לפרופיל ההנחייה הקולית החכמה TTS.

התזכורת החדשה תהיה זמינה החל מהיום (יום א') בכל גרסאות iGO Nextgen המותקנות ברכבים בישראל. בהמשך, ההתראה תהיה זמינה גם בסלולר, באנדרואיד ובאייפון. משתמשים אשר יורידו לנייד את התוכנה חינם בסוף השבוע הקרוב במסגרת מבצע ההורדה החינמי, יקבלו עדכון גרסה הכולל את ההתראה המדוברת בעוד כשבועיים לערך.

דודי וירניק, נשיא NNG, מפתחת תוכנת הניווט iGO: "לאור המקרים הקשים שאירעו לאחרונה, ניסינו לחשוב כיצד אנו יכולים לסייע ולו במעט להורים ולנהגים לשמור על הערנות ולא לשכוח אף אחד ברכב. התזכורת המדוברת תהיה זמינה כמה פעמים, גם בסיום הניווט (בעת ההגעה ליעד) וגם עם סגירת התוכנה (רגע לפני היציאה מהרכב), עבור אלו שבחרו לא לנווט באותו רגע אלא רק לעשות שימוש במפות. אני מפציר בכל מי שמחזיק בתוכנה פשוט להדליק אותה עם תחילת הנהיגה, לא בהכרח למטרות ניווט וכך לקבל את התזכורות הללו עם מגוון התראות נוספות ש- iGo מספקת כגון פקקים ,מצלמות מהירות ועוד. אנו רואים חשיבות רבה לנושא הבטיחות ברכב ובטיחות בנהיגה ולראייה לכך, פיתחנו את חבילת זהירות בדרכים, שאותה השקנו כבר לפני כמה שנים בשיתוף עמותת אור ירוק, אשר מציגה בפני הנהג מגוון התראות כגון כבישים וצמתים מסוכנים, קרבה לבתי ספר, בתי חולים, פסי האטה, מפגש מסילות רכב ועוד.

וירניק הוסיף כי "בסוף השבוע הקרוב אנו יוצאים עם מבצע הורדה חינמי של התוכנה לניידים. התוכנה בגרסתה המשודרגת תהיה זמינה בחינם להורדה החל מיום רביעי בלילה (בלילה בין רביעי לחמישי) ועד שבת בחצות. כל מי שיוריד את התוכנה לנייד באותו סוף השבוע יקבל בהמשך עדכון חינמי לנייד המשלב את ההתראה המדוברת בתוכנה".

הגרסה החדשה של iGO NextGen כוללת:

  • תצוגת מפה עשירה בפרטים ביניהם תלת מימד,
  • מידע נתיבים, שלטי חוצות, תצוגת צומת ומנהרה, תמרורים ועוד.
  • התוכנה עובדת ללא חיבור אינטרנט פעיל (בכל מקום בארץ ממטולה ועד אילת).
  • תמיכה בכל סוגי המסכים, הרזולוציות ומכשירי המובייל למיניהם.
  • ממשק חדש ומרענן (הכולל זרימה נעימה יותר וקלה לתפעול בין המסכים השונים).
  • דיווחי תנועה בזמן אמת הכוללים דיווחים מקצועיים אודות עומסי תנועה, תאונות וכבישים חסומים (מצריך תקשורת אינטרנט במערכת ios, android או wince)
  • מצלמות מהירות (כולל מצלמות רמזור ומצלמות דמה).
  • מזג אוויר מתוך התוכנה, ביעד ההגעה ולאורך המסלול הכולל תחזית יומית ושבועית (מצריך תקשורת אינטרנט במערכת ios, android או wince)
  • מפות שטח הכוללות סימון שבילי ישראל של החברה להגנת הטבע.
  • מנוע TTS מתקדם המקריא לנהג את שמות הרחובות והכבישים בעברית
  • מנוע VR-מנוע זיהוי קולי המאפשר חיפוש כתובות ונקודות עניין על ידי אמירתם (מצריך תקשורת אינטרנט. זמין כעת במערכת android בלבד, בהמשך יהיה זמין באייפון)
  • מנוע IGO BIZ שהוא מנוע חיפוש עסקים אינטרנטי מתקדם הכולל מידע על למעלה ל-300 אלף עסקים (מצריך תקשורת אינטרנט במערכת ios , android)
  • חבילת התראות בטיחות בדרכים (זה"ב)- מגוון התראות כגון כבישים מסוכנים, קרבה לבתי ספר, בתי חולים, פסי האטה, מפגש מסילות רכב ועוד.
[/checklist]
 • אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

  מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
  נגישות