<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > ג'ון צ'יימברס, יו"ר סיסקו העולמית, בדרכו לישראל להשתתף בהלוויית שמעון פרס: "העולם איבד היום מנהיג גדול, אדם בעל חזון ובעיקר חבר. אני אתגעגע אליו מאוד"

ג'ון צ'יימברס, יו"ר סיסקו העולמית, בדרכו לישראל להשתתף בהלוויית שמעון פרס: "העולם איבד היום מנהיג גדול, אדם בעל חזון ובעיקר חבר. אני אתגעגע אליו מאוד"

arthur-fuhrer_dsc_7289ג'ון צ'יימברס, יו"ר סיסקו העולמית, נמצא כעת בדרכו לישראל להלוויית נשיא המדינה התשיעי של ישראל וראש הממשלה לשעבר, שמעון פרס, בהר הרצל, שתתקיים מחר, יום שישי בבוקר בהר הרצל.

ג'ון צ'יימברס, יו"ר סיסקו העולמית ספד לו אתמול, ובפוסט אישי בפייסבוק כתב: "שמעון פרס היה מהמנהיגים הגדולים בזמננו. הוא האמין בשלום, שוויון ומתן הזדמנות שווה לכל אדם ואדם באשר הוא. העולם איבד היום מנהיג גדול, אדם בעל חזון ובעיקר חבר. מחשבותיי ותפילות עם משפחתו של פרס, חבריו ועם ישראל. אני אתגעגע אליו מאוד".

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל אמר: "שמעון פרס היה מודל לחיקוי לכולנו. איבדנו היום את היזם החשוב ביותר של מדינת ישראל, האיש שמגלם במעשיו את רוח ה-Start-Up Nation. זה שתמיד עודד אותנו לחשוב קדימה, לחלום, להאמין, להעז ולחדש. זאת המורשת והצוואה שהוא השאיר לנו. נמשיך להעז ולחלום".

פרס היה חבר יקר של משפחת סיסקו בישראל ובעולם, מחשבותינו ותפילותינו עם משפחתו, חבריו, הצוות המסור שלו ועם ישראל כולה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות