<
יום שלישי , ינואר 16 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > חברת Cybonet מגייסת 30 עובדים למשרדיה בישראל ובעולם

חברת Cybonet מגייסת 30 עובדים למשרדיה בישראל ובעולם

דייויד פלדמן

דוד פלדמן

חברת Cybonet, ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, תזניק את מצבת כוח האדם שלה, העומדת כעת על כ-40 עובדים, על ידי גיוס של 30 עובדים נוספים למרכז הפיתוח והתמיכה של החברה בחיפה ולשלוחותיה באירופה, אסיה וצפון אמריקה. מהלך הגיוס של Cybonet (לשעבר PineApp) נועד לספק תמיכה טכנולוגית ושיווקית בצמיחתה הבינלאומית ובהרחבת ההיצע שלה למגוון רחב יותר של תחומי סייבר.

במסגרת הגיוסים, שיתפרסו על פני כשנה, יגויסו עובדים בתחומי הפיתוח והשיווק. בזירת הפיתוח מתמקדת Cybonet בקליטת מומחי תוכנה לפיתוח מערכות הגנת סייבר. בזירת השיווק מתכוונת Cybonet לגייס סמנכ"ל מכירות לשווקי חו"ל וכן מנהלי מוצר בתחומי הסייבר ואבטחת המידע.

דוד פלדמן, מנכ"ל Cybonet, הסביר את המהלך: "Cybonet ידועה בפתרונותיה בתחומים דוגמת אבטחת דואר אלקטרוני בשווקי קצה רבים ובחדשנותה בזירות כמו ההגנה מפני פעילות botnet. ככל שאנחנו מעמיקים את אחיזתנו בשוק הסייבר, אנו חווים ביקוש גובר גם לפתרונות בתחומי ההגנה המתקדמת מפני איומי סייבר (Advanced Threat Protection), ה-endpoint security, ההגנה מפני חדירות למערכות של מפעילי תקשורת ברחבי העולם ופתרונות סייבר בענן. מהלך גיוס העובדים יאפשר לנו לממש תוכנית אסטרטגית לצמיחה בינלאומית של Cybonet".

אודות Cybonet

חברת Cybonet (לשעבר PineApp) היא ספקית בינלאומית של פתרונות סייבר ואבטחת מידע, המותקנים על גבי יותר מ-3,000 מערכות ומשרתים קרוב ל-40,000 דומיינים, בכ-60 מדינות בעולם. החברה מספקת מענה מקיף לאבטחת דואר אלקטרוני, סינון URL, ניטור מלא ושוטף של רשתות ובדיקות של פגיעויות אבטחת מידע. בין לקוחות Cybonet בארץ ובעולם נמנים מפעילי טלקום, משרדי ממשלה, ארגונים פיננסיים ועסקים קטנים ובינוניים (SMBs). Cybonet, שממוקמת בחיפה, מעסיקה כ-40 עובדים בישראל ובעולם ומגייסת בימים אלה עשרות עובדים נוספים על מנת לתמוך בצמיחתה המואצת. בעלת השליטה ב-Cybonet היא צארום אחזקות שבבעלות רוני צארום, המכהן גם כיו"ר החברה.

אתר החברה: www.cybonet.com.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות