<
יום רביעי , פברואר 21 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > נתי אמסטרדם קודם לתפקיד דירקטור בחברת VMware

נתי אמסטרדם קודם לתפקיד דירקטור בחברת VMware

נתי אמסטרדם

נתי אמסטרדם

מנכ"ל VMware ישראל, נתי אמסטרדם, מונה לתפקיד דירקטור בחברת VMware. במקביל ימשיך לנהל את הפעילות של החברה בישראל. אמסטרדם אחראי על הצמיחה המרשימה במכירותVMware ישראל בשלוש השנים האחרונות בתחומי הדיגיטל, המעבר לענן והמוביליות העסקית. במסגרת תפקידו כדירקטור הוא יקבל סמכויות נרחבות יותר להרחבת פעילות החברה. מערך המכירות של החברה בישראל מונה כ-60 עובדים/

טרם מינויו למנכ"ל החברה, שימש נתי כמנהל מכירות אזורי לתחום  SDDC, פיתח קשרים עם לקוחות גלובליים והצליח אף לעבור את היעדים העסקיים שהוצבו לו על ידי מנהלי המכירות באירופה, אפריקה ומזרח התיכון. לפני הצטרפותו לחברת VMware בשנת 2012, כיהן אמסטרדם כמנהל מכירות בחברות סימנטק ובינת. הוא מחזיק בניסיון רב בתחומי הייעוץ ליזמים, חברות וארגונים. אמסטרדם הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון שבנגב.

חברת שירותי התוכנה VMware הובילה מהלכים רבים להגדלת נתח השוק שלה בעולם ובישראל. החברה רואה את עצמה כמובילה בתחום המעבר המלא לעולם הדיגיטלי ולמוביליות העסקית הארגונית ומרחיבה את פעילותה בהתאם, במיוחד בתקופה שבה עסקים רבים מתחילים לעשות צעדים בתחום.

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות