<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > סגנית נשיא חדשה למשאבי אנוש ב- ThetaRay

סגנית נשיא חדשה למשאבי אנוש ב- ThetaRay

דלית ביזן

דלית ביזן

ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים, מודיעה על מינויה של דלית ביזן לסגנית נשיא למשאבי אנוש. במסגרת תפקידה תהיה ביזן אחראית על מערך משאבי אנוש של החברה ובניית  התשתיות הארגוניות הגלובליות  שיתמכו את צמיחתה של החברה לרבות גיוס, פיתוח ארגוני שכר והטבות וכניסה לפעילות במדינות נוספות.

בתפקידה הקודם שימשה ביזן כדירקטורית גלובאלית למשאבי אנוש אחראית ל-EAMA ו- APAC במלאנוקס ולפני כן כסגנית נשיא למשאבי אנוש בחברת OTI.

ביזן, 47, נ+2 , בעלת תואר ראשון בהצטיינות במדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות וניהול והתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב.

אודות ThetaRay:

ThetaRay היא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של שירותים פיננסים ותשתיות קריטיות. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומים מבוססי סייבר, הונאות ותופעות לא מוכרות, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Muti-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי יכולות מובילות שוק של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר החברה בכתובת www.thetaray.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות