<
יום שני , דצמבר 18 2017
מבזקים

מיה מחשבים, נציגת SAS בישראל, מגייסת עובדים

רונית לפידור בלו

רונית לפידור בלו

 חברת מיה מחשבים, נציגת SAS  בישראל, המתמחה בתחום האנליטיקה, בינה עסקית וניתוח נתונים,  מגייסת 15 עובדים בתחומי הסטטיסטיקה, Data Scientist,  אנליטיקה, ניהול סיכונים ועוד.

רעות סרוסי, מנהלת HR, SAS ישראל: "לתוכנות אנליטיקה מתקדמות כמו SAS ישנה השפעה מכרעת על היתרון התחרותי של עסקים וארגונים כיום. החברה מציעה לעובדיה אתגרים מקצועיים וטכנולוגיים ברמה הגבוהה ביותר ועבודה עם הארגונים המובילים במשק. אפשרויות קידום מגוונות והזדמנויות לעסוק בתחומים עסקיים, טכנולוגיים–תשתיתיים או אנליטיים מורכבים."

Data Scientist מתחיל / מנוסה, לחטיבה חדשנית שמוקמת בימים אלה בבנק גדול דרושים Data Scientists לתפקיד מרתק .
דרישות

בוגר תואר בסטטיסטיקה / תעשיה וניהול / מדעי המחשב – מאוניברסיטה מוכרת (עדיפות למצטיינים),ניסיון בעבודה עם SQL – חובה, ניסיון בעבודה בסביבה פיננסית – יתרון, ניסיון בעבודה עם SAS – יתרון ובעיקר – תשוקה לעבודה עם נתונים ו-BIG DATA.

סטטיסטיקאי/ת, לפיתוח ותיקוף מודלים סטטיסטים לסיכוני אשראי.
דרישות

תואר ראשון/שני בסטטיסטיקה – חובה (יתרון למצטיינים), ניסיון בפיתוח מודלים – יתרון, ניסיון בעבודה עם SAS- יתרון

סטטיסטיקאי / אנליסט לתחום ניהול סיכוני אשראי, בעל רקע טכני מובהק

התפקיד כולל עבודת אפיון, ניתוח ופיתוח של מודלים ובסיסי נתונים בתחום סיכוני האשראי, באמצעות שימוש בכלים סטטיסטים וטכנולוגיים מתקדמים.

דרישות תפקיד

תואר ראשון רלוונטי (מדעי המחשב / סטטיסטיקה / מתמטיקה / כלכלה), יכולות תכנות ברמה גבוהה, יכולות אנליטיות גבוהות, יכולת עבודה עצמאית בסביבה מחשובית, ניסיון בעבודה מול בסיס נתונים גדולים ובתכנות ב-SQL, הבנה עסקית ונסיון ביישום טכנולוגי של דרישות עסקיות, היכרות עם כלי SAS – יתרון, היכרות עם עולם האשראי הבנקאי – יתרון, היכרות עם דרישות באזל 2 וה-IRB – יתרון, תואר שני רלוונטי כנ"ל – יתרון, ניסיון בפיתוח מודלים ובסיסי נתונים לסיכוני אשראי – יתרון משמעותי

מוביל פתרונות SAS

s285_sas100k-1תפקיד מאתגר ומלא עניין הכולל : עיבוד והכנת נתונים ובניית דוחות בכלים המתקדמים של SAS, הדרכה והובלת פתרונות חדשניים, עבודה בסביבת Big-Data
דרישות

ניסיון בעבודה עם SAS – חובה, ניסיון בפיתוח ועיצוב דוחות ממערכות מתקדמות, גישה טכנולוגית ,יכולת הובלה והנעה , ניסיון ניהולי – יתרון , תקשורתיות.

מייל לשליחת קורות חיים: jobs@miac.com

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות