<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > אהרון אהרון מונה לתפקיד מנהל מכירות אזורי לתחום האלחוט ופתרונות גישה מאובטחים בפורטינט ישראל

אהרון אהרון מונה לתפקיד מנהל מכירות אזורי לתחום האלחוט ופתרונות גישה מאובטחים בפורטינט ישראל

אהרון אהרון

אהרון אהרון

אהרון אהרון (44) מונה לתפקיד מנהל מכירות אזורי לתחום האלחוט ופתרונות גישה מאובטחים בחברת פורטינט ישראל, המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר עתירי ביצועים.

בתפקידו הקודם, אהרון עבד במשך שש-עשרה שנה בחברת בינת תקשורת, מתוכן שימש במשך שש שנים כמנהל תחום האלחוט בחברה. במהלך שירותו הצבאי, אהרון שירת בחיל הקשר והיה אחראי על ניהול חדרי בקרה בזמן אמת. לאהרון ניסיון של כעשרים וחמש שנה בתחומי התקשורת והאלחוט. אהרון הינו בעל תואר ראשון בניהול וכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה.

אודות פורטינט

פורטינט (נאסד"ק: FTNT) מאבטחת את הארגונים העסקיים, ספקי השירות והארגונים הממשלתיים הגדולים ביותר ברחבי העולם. פורטינט מספקת ללקוחותיה הגנה נבונה ורציפה על פני שטחי תקיפה מתרחבים ואת הכוח להתמודד עם דרישות ביצועים הולכות וגוברות של הרשת חסרת הגבולות – היום ובעתיד. רק ארכיטקטורת מארג האבטחה של פורטינט (Security Fabric) יכולה לספק אבטחה ללא פשרות אשר תענה על אתגרי האבטחה הקריטיים ביותר בסביבות רשת, יישומים, ענן או מובייל. פורטינט מדורגת במקום הראשון במספר ההתקנים שסיפקה ברחבי העולם. מעל ל-290,000 לקוחות ברחבי העולם בוטחים בפורטינט כדי לאבטח את העסקים שלהם. למידע נוסף היכנסו לאתר http://www.fortinet.com, בקרו בבלוג של פורטינט או במעבדות FortiGuard.

 

 

 

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות