<
יום ראשון , דצמבר 17 2017
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > צחי מאיר התמנה למנהל מכירות ארצי בחטיבת הפרודקשיין של חברת "מפעיל"

צחי מאיר התמנה למנהל מכירות ארצי בחטיבת הפרודקשיין של חברת "מפעיל"

צחי מאיר (46) התמנה למנהל מכירות ארצי בחטיבת הפרודקשיין בחברת "מפעיל", המספקת פתרונות כוללים לארגונים ולעסקים בתחומי הפלט הארגוני והדפוס המקצועי. חטיבת

צחי מאיר

צחי מאיר

הפרודקשיין ב"מפעיל" מספקת שירותים לבתי דפוס, מכוני העתקות והוצאה לאור חדרי הפקות בארגונים ובמוסדות.

במסגרת תפקידו החדש ינהל מאיר את מכירות קו מוצרי המכונות התעשייתיות הדיגיטאליות,  מבית Ricoh ואת מכירות קו מוצרי המכונות ההנדסיות לתחום הפורמט הרחב, בייצוג המותגים המובילים בעולם כיום ובדגמים החדשים ביותר של חברות HP, KIP ו- Contex.

למאיר ניסיון עשיר של כ- 24 שנה בתחום הדפוס, הן בפן העסקי, הן בפן המקצועי והשירותי. כבר משנת 1993, עם שחרורו הצבאי כהנדסאי מחשוב ובקרה, התחיל לעבוד ב"מפעיל" כטכנאי מכונות צילום ולאחר מכן כטכנאי מדפסות לייזר. בשנת 1995 ניהל את תחום השירות פורמט הרחב במפעיל ולפני 10 שנים מונה למנהל מכירות ושירות של תחום הפורמט הרחב, אותו ניהל במשך 5 שנים. בתפקידו האחרון ניהל את המערך המקצועי של מחלקת הפרודקשיין- מכונות דפוס דיגיטאליות ופורמט רחב. לצחי תעודת   מהנדס רשתות של מיקרוסופט ומידי שנה יוצא במסגרת עבודתו ב"מפעיל" להשתלמויות בחו"ל  אצל החברות המובילות בעולם בתחום אותן מייצגת "מפעיל", על מנת להביא ולהטמיע בישראל את החידושים החמים בתחום ברמה המקצועית ביותר.

צחי אב לשתי בנות  שני, בת 20 , משרתת בצה"ל ומאי, בת 15, תלמידת כיתה י'.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות