<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > לאה המאירי מונתה לתפקיד משנה למנכ"ל חברת 'איטרניטי' מקבוצת אמן

לאה המאירי מונתה לתפקיד משנה למנכ"ל חברת 'איטרניטי' מקבוצת אמן

 

לאה המאירי

לאה המאירי

אסף בר, מנכ"ל איטרניטי: "לאה המאירי שותפה מלאה לצמיחת איטרניטי והישגיה מאז הקמתה לפני כעשור,  ושותפה להצלחת לקוחותינו ביצירת ערך מהתחום. ביחד עם לאה, צוות העובדים וההנהלה נוביל לפריצות דרך נוספות גם בשנת 2017 כמובילי התחום בישראל"

לאה המאירי, 33,  מונתה לתפקיד המשנה למנכ"ל בחברת איטרניטי מקבוצת אמן, המתמחה ביזום, ליווי ופיתוח פתרונות BI וביג דאטה עבור הסקטור העסקי. בתפקידה החדש תהה המאירי אמונה על קידום תחום החדשנות בעידן החדש, תוביל ותמנף קידום הקשרים העסקיים עם חברות הזנק, וכן תמשיך להוביל את מערך המכירות וניהול האסטרטגיה השיווקית של איטרניטי בשוק המקומי. בהשכלתה מחזיקה המאירי בתואר ראשון ביחסים בינלאומיים מהאוניברסיטה העברית וMBA במנהל עסקים מהמכללה למנהל.

לאה המאירי: "איטרניטי עבורי היא לא עוד מקום עבודה אלא בית ומשפחה מדהימה, ואני מודה לאסף ולצוות ההנהלה על האמון. אנו עומדים בפני מגוון אתגרים וחידושים ואני משוכנעת שביחד עם צוות העובדים המסור נמשיך בתנופת הצמיחה גם ב-2017". אסף בר, מנכ"ל איטרניטי: "לאה המאירי שותפה מלאה לצמיחת איטרניטי והישגיה מאז הקמתה לפני כעשור,  ושותפה להצלחת לקוחותינו ביצירת ערך מהתחום. ביחד עם לאה, צוות העובדים וההנהלה נוביל לפריצות דרך נוספות גם בשנת 2017 כמובילי התחום בישראל"

 

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות