<
יום שישי , ינואר 19 2018
מבזקים
דף הבית > חדשות > אנשים, קריירה > F5 Networks ממנה את פרנסואה לוקו-דונו לנשיא ומנכ"ל

F5 Networks ממנה את פרנסואה לוקו-דונו לנשיא ומנכ"ל

המנהיג הוותיק של החברה ג'ון מק'אדם יישאר כדירקטור במועצת המנהלים של החברה

פרנסיס לוקו דונאו

פרנסיס לוקו דונו

F5 Networks  (NASDAQ: FFIV) ממנה את פרנסואה לוקו-דונו (François Locoh-Donou) לנשיא ומנכ"ל החברה ולחבר בדירקטוריון של החברה, החל מה- 3 לאפריל 2017.

לוקו-דונו יחליף את הנשיא והמנכ"ל הנוכחי של F5, ג'ון מק'אדם, אשר יישאר כדירקטור בדירקטוריון של החברה החל מפרישתו ב- 3 לאפריל 2017. מאז שמק'אדם הצטרף לחברה בשנת 2000, הוא הוביל את F5 למחזור של 2.0 מיליארד דולר, עם 49 לקוחות מרשימת ה- Fortune 50 ומספר רב של פרסים מהתעשייה ומהקהילה.

"זהו כבוד עבורי לקבל את התפקיד של מנכ"ל F5" אמר לוקו-דונו. "אני הערצתי את עבודתו של ג'ון על ערכי החברה וחזונה ואני שותף להתחייבות להביא לצמיחתם של אנשי F5 ושל שיתופי הפעולה, הפתרונות ופורטפוליו השירותים של החברה, מתוך היענות לדרישות הענן ואבטחת המידע של לקוחותיה". לוקו-דונו משמש כיום כסגן נשיא בכיר וסמנכ"ל תפעול ב- Ciena, חברה לאסטרטגיות רשת וטכנולוגיה. לפני כן החזיק במספר תפקידי ניהול בכיר ב- Ciena, כולל סגן נשיא בכיר בקבוצת המוצרים הגלובלית; סגן נשיא ומנכ"ל EMEA; סגן נשיא למכירות בינלאומיות וסגן נשיא לשיווק. לפני Ciena, לוקו-דונו החזיק במשרות מחקר ופיתוח ב- Photonetics, חברה צרפתית לאופטו-אלקטרוניקה.

"הדבר שעניין אותנו מתחילת תהליך הבחירה שלו כמנכ"ל, היה הניסיון המולטי-דיציפלינרי של פרנסואה וניסיונו הבינלאומי, אשר נע החל מפיתוח מוצר ועד תפעול ומכירות," אמר מק'אדם. "ההישגים שלו ב- Ciena מראים כי הוא מחזיק ביכולת ראיית הנולד והנהגה על מנת להוציא לפועל שינויים בשוק מבלי לפגוע במורשת הטכנולוגית של החברה או בתרבות הארגונית החזקה שלה". לוקו-דונו הינו גם חבר במועצה המייעצת של Jhpiego, ארגון בריאות ללא מטרות רווח המסונף לאוניברסיטת ג'ון הופקינס, אשר מטרתו לספק שרותי בריאות ברמה גבוהה לנשים ומשפחותיהן בארצות מתפתחות. ללוקו-דונו תואר בהנדסה מ- École Centrale de Marseille ו- Télécom ParisTech בצרפת ו- M.B.A מ- Stanford Graduate School of Business. "בזמן שבו F5 מרחיבה את שותפויותיה ופתרונותיה לתוך שווקי הענן ואבטחת המידע, פרנסואה מביא תחושה של שליחות לחזון המקורי של F5: יישומים ללא מעצורים," אמר אל היגינסון, יו"ר הדירקטוריון של F5. "בשם הדירקטוריון, אנו מודים לג'ון עבור 16 השנים בהן הוביל את החברה. הצלחתה של החברה הינה רבות בזכות תשומת הלב הבלתי נלאית שלו לצרכים של עובדי F5, לקוחותיה ובעלי המניות. ג'ון מעביר את F5 לפרנסואה עם מומנטום משמעותי, עם גידול במחזור המכירות ממוצרים ופייפליין של מוצרים חדשים".

 F5 logo Full_Color_JPEG (4)אודות F5

F5 (NASDAQ: FFIV) הופכת יישומים למהירים, חכמים ובטוחים יותר לארגונים, חברות הטלקום והמוסדות הממשלתיים הגדולים בעולם. F5 מספקת פתרונות ענן ואבטחת מידע, המאפשרים לארגונים לאמץ את תשתית היישומים שהם בוחרים מבלי להתפשר על מהירות ושליטה.

מרכז הפיתוח הישראלי של F5, השלישי בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים יותר מ- 250 עובדים. למידע נוסף בקרו ב-f5.com. עקבו אחרינו ב- @f5networks  בטוויטר או בקרו אותנו ב-LinkedIn וב-Facebook  למידע נוסף אודות F5, שותפיה והטכנולוגיות שלה.

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות