<
יום רביעי , ינואר 24 2018
מבזקים
דף הבית > נושאים בכותרות > אבטחה ו-Cyber > ThetaRay מחזקת את מחויבותה למגזר הפיננסי: ממנה את ג'יימס היינזמן לסגן נשיא בכיר לפתרונות פיננסים

ThetaRay מחזקת את מחויבותה למגזר הפיננסי: ממנה את ג'יימס היינזמן לסגן נשיא בכיר לפתרונות פיננסים

 

 ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתיים ופיננסים ממנה את ג'יימס היינזמן לסגן נשיא בכיר לפתרונות פיננסים.

הייזנמן, מומחה בתחומי ניהול סיכונים ורגולציה, יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של החברה ויהיה אחראי לתחום הפיננסים של החברה. במסגרת תפקידו יהיה אחראי הייזנמן על בניית אסטרטגיה מתאימה לגידול נתח השוק של הפלטפורמה האנליטית למלחמה בפשעים פיננסים של ThetaRay.

ג'ים הויזמן

ג'ים היייזנמן

"אנחנו מתמקדים במתן שירותים למגזר הפיננסי ב-2017" אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "הפלטפורמה שלנו היא פלטפורמת Big Data, בלתי תלויה (Agnostic) ולכן מתאימה לכל תחום בו יש דאטה. לאחרונה, ראינו קפיצה משמעותית בדרישה לפתרון שלנו מתחום הפיננסים, התחום המותקף ביותר, שהבין את הערך המוסף של הפתרון שלנו. המחויבות שלנו למגזר הפיננסי מובילה אותנו לעזור לבנקים ומוסדות פיננסים להילחם בהונאות והלבנות כספים וכוללת ההתמקדות בתחום בשנת 2017 ואת גיוסו של ג'יימס הייזנמן להנהלה הבכירה של החברה. עם ניסיון של 25 שנים בעבודה עם לקוחות פיננסים מהשורה הראשונה כמו גם עם הטכנולוגיות המובילות בתחום, ג'יימס הוא האדם המושלם לתפקיד."

במהלך 25 שנות ניסיונו שימש ג'יימס הייזנמן כמנהל רגולציה, מנהל מסחר ראשי ומנהל תפעול ראשי במספר גופים פיננסים וחברות פינטק ביניהם: סאנגארד ואקטימייז של נייס. וכן שימש כמנהל נכסים/אחזקות גלובלי בבנק ההשקעות בר סטרנס ( Bear Sterns) אחראי על השקעות בתחום האבטחה, מעקב ופיקוח.

"ההבדל בין הפתרון של ThetaRay לתחום פשעים פיננסים לבין פתרונות סטנדרטים נגד הונאות מסוגים שונים טמון בטכנולוגיה הייחודית ופורצת הדרך של ThetaRay" אמר ג'יימס הייזנמן. "האלגוריתם המתימטי, שפותח על ידי שני מתמטיקאים זוכי פרסים , מביא איכות ייחודית למגזר הפיננסי. זאת הסיבה להסכמתי להצטרף ל-ThetaRay". ג'יימס הייזנמן יהיה אחראי לפלטפורמת הפשעים הפיננסים של ThetaRay , הנותנת מענה להונאות בנקים, להלבנת כספים והונאות כספומטים. הפלטפורמה מנתחת כל מידע המוזן אליה ללא ידע מוקדם על התהליכים העסקים של הארגון ומראה אחוזי גילוי יוצאי דופן של אנומליות ובו בזמן אחוזי שגיאה והתראות שווא נמוכים מאוד.

 אודות ThetaRay:

ThetaRay היא ספקית מובילה של פלטפורמה לניתוח Big Data ופתרונות מתקדמים עבור אבטחת סייבר ויעילות תפעולית, להגנה מפני איומים לא מוכרים בשווקים של תשתיות קריטיות ושירותים פיננסיים. הפלטפורמה עטורת הפרסים של החברה, אשר מוגנת בשורת פטנטים, מגלה באופן אוטומטי איומי סייבר ואיומים תפעוליים לא מוכרים, על מנת לאפשר לארגונים לפעול ולמנוע משבר עוד לפני שנגרם נזק בפועל. הטכנולוגיה פורצת הדרך של ThetaRay מבוססת על אלגוריתמים מתקדמים, אשר מהווים את הליבה של פלטפורמת Hyper-Dimensional, Multi-Domain Big Data Analytics  הקניינית של החברה. ארגונים שהפעילות שלהם נסמכת על סביבות הטרוגניות מורכבות במיוחד נעזרים ביכולות הגילוי חסרות התחרות של ThetaRay, אשר מציעה שיעור נמוך של התראות שווא, על מנת ליהנות מראייה כוללת וגילוי איומים אחוד, וכך ולהביס את הבלתי נודע. פרטים נוספים אפשר למצוא באתר החברה בכתובת www.thetaray.com

אודות מערכת ITNEWS מאיר עשת

מנהל/עורך אתר ITNEWS. בוגר כלכלה ומנה"ס באונ' בן גוריון ו- MBA בירושליים. בעבר: כהן כיועץ כלכלי מטעם המדינה בהולנד ובהודו. היה סמנכ"ל שיווק בברדר, משנה למנכ"ל בסטארטאפ TVNGO, מנהל IT מגזין של גלובס בשלוש שנים האחרונות.
נגישות